Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Uruguay - informace

Hledáte zájezd do pohodového Uruguaye? Zájezdy do Uruguaye vás zavedou do této jihoamerické destinace, která je známá svými plážemi, koloniální architekturou a pohodovým životním stylem. Uruguay má nádherné pláže na pobřeží Atlantského oceánu, a tak si můžete užít slunění, koupání a vodní aktivity na místních letoviscích, jako je Punta del Este,...

Informace o zemi Uruguay

Hledáte zájezd do pohodového Uruguaye? Zájezdy do Uruguaye vás zavedou do této jihoamerické destinace, která je známá svými plážemi, koloniální architekturou a pohodovým životním stylem. Uruguay má nádherné pláže na pobřeží Atlantského oceánu, a tak si můžete užít slunění, koupání a vodní aktivity na místních letoviscích, jako je Punta del Este, Montevideo a Punta del Diablo.

 

Uruguay je stát v Jižní Americe, ležící mezi Brazílií na severu a Argentinou na západě a jihu. Tato země je známá svými krásnými plážemi na pobřeží Atlantského oceánu, bohatou kulturou a progresivními politikami.

Hlavním městem Uruguaye je Montevideo, které je také největším městem v zemi. Montevideo nabízí mnoho historických památek, muzeí a kulturních akcí. Město má krásné pláže, jako je Playa Ramirez a Playa Pocitos, kde místní obyvatelé i návštěvníci rádi tráví svůj volný čas.

Uruguay je známý pro své pláže na pobřeží Atlantského oceánu, což ho činí oblíbeným letoviskem pro milovníky slunce a vodních sportů. Pláže, jako je Punta del Este a La Paloma, jsou populárními destinacemi pro plážový odpočinek a surfování. Uruguay má také malebný vnitrozemský region, kde můžete objevovat vinice a chov pštrosů.

Kulturní scéna Uruguaye je bohatá a zahrnuje tradiční hudbu, tance a umění. Tango, které má kořeny v Uruguayi a Argentině, hraje důležitou roli v místní kultuře. Země je také známá pro své carnavaly, které jsou plné hudby, tance a tradičních kostýmů.

Historie Uruguaye zahrnuje období španělské koloniální nadvlády, boje za nezávislost, období orientální republiky a moderní dějiny. Země získala nezávislost od Španělska v roce 1828 a stala se suverénním státem.

Uruguayská kuchyně je známá svými chutnými pokrmy, jako je asado (tradiční uruguayský barbecue), milanesa (pané a smažené maso), a choripán (klobása v housce). Tradiční nápoje zahrnují yerba mate (tradiční bylinkový čaj) a tannat (uruguayské víno).

Uruguay je ideální destinací pro ty, kteří hledají kombinaci plážového odpočinku, kulturního poznání a dobrodružství v přírodě. Země nabízí možnosti pro prozkoumávání krásného pobřeží, ochutnávání místních pokrmů a poznávání kulturního bohatství. Uruguay je místem, kde se setkává relaxace u moře, vášeň pro tango a přívětivost místních obyvatel.

Uruguay - informace o destinacích

Mapa Uruguay - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám