Royal Taj Mahal Hotel hotel

Royal Taj Mahal Hotel je postaven na ploše 40.000 metrů čtverečních a byl otevřen v 15 června 2015. Royal Taj Mahal Hotel je unikátní luxusní resort s klidnou atmosférou, nádhernými zahradami, zlatou písečnou pláží s až dojemnou modrou vodou Středozemního moře. Obrovský bazénový komplex o objemu 2 ...

10 758 zájezdů 1 142 last minute od 12 494 Kč

Popis hotelu ?

www.royaltajmahal.com

Royal Taj Mahal Hotel je postaven na ploše 40.000 metrů čtverečních a byl otevřen v 15 června 2015. Royal Taj Mahal Hotel je unikátní luxusní resort s klidnou atmosférou, nádhernými zahradami, zlatou písečnou pláží s až dojemnou modrou vodou Středozemního moře. Obrovský bazénový komplex o objemu 2 700 m2 a dětské bazény. Fascinující architektonický design. Mini Club, který tvoří dětská hřiště, bazény se skluzavkami a lunapark.
Royal Taj Mahal Hotel patří do vyhlášené skupiny Stone Group Hotels (mimo jiné hotely Royal Alhambra Palace, Royal Dragon, Royal Wings, Royal Holiday Palace, Royal Adam & Eve).
Royal Taj Mahal Hotel poskytuje komfortní dovolenou pro rodiny s dětmi.

Poloha:
Royal Taj Mahal Hotel se nachází v části Side Evrenseki, ve vzdálenosti 5 km od historického centra Side, 10 km od centra města Manavgat a 48 km od mezinárodního letiště Antalya.
Vybavení:
Royal Taj Mahal Hotel 450 pokojů a suite, 6 pater a 9 výtahů. K dispozici vstupní hala s recepcí, zdarma Wi-Fi připojení ve vstupní hale, vysokorychlostní Wi-Fi připojení v celém areálu resortu za poplatek, kadeřnictví, salón krásy, nákupní pasáž, lékařská služba, praní a žehlení prádla, pronájem aut, foto shop, Internet Cafe za poplatek, konferenční prostory.
Pro ty, kteří si rádi užívají v bazénu, je zde jeden z největších v této oblasti - Big Pool s vodní plochou 2700 m² a obvyklou hloubkou 140 cm. Dále je zde Aqua Big Pool ve velikosti 600 m². Dále tři samostatné bazény s velkými tobogány a skluzavkami o velikosti 250 m² a samořejmostí je několik dětských bazénů. Zábavní bazén s tobogány o velikosti 250 m² a hloubkou 80 cm, další bazén pro menší děti se skluzavkami Aquapark Fun Pool o velikosti 200 m² a hloubkou 40 cm. A ještě jeden dětský bazén o velikosti 200 m² a hloubkou 40 cm. Krytý bazén, který je vyhřívaný, je 140 cm hluboký a 460 m² velký. Vnitřní dětský bazén je hluboký 35 cm a má plochu 10 m². K dispozici je také vířivka o velikosti 10 m².
Slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži a plážové ručníky zdarma.

Restaurace a bary
Hlavní restaurace je určena pro snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Nabízí jídla místní i mezinárodní kuchyně. Je tvořena vnitřním sezením, včetně odděleného prostoru pro děti a terasou pod širým nebem.
Snack Restaurant podává obědy a po celý den občerstvení formou a la carte oběd a formou bufetu saláty a ovoce.
Bistro je určeno v době mezi 10:00-11:00 pro hosty, kteří zmeškali pravidelné snídaně. Formou otevřeného bufetu se podávají pozdní snídaně. V průběhu noci mezi 24:00-07:00 jsou zde k dispozici nápoje i občerstvení.
A la carte restaurace Gusto Della Notte (italská)
Italské kuchyně, výhled do zahrady i na nádherné noční moře. Nezapomenutelné romantické večery.
A la carte restaurace Agra (indická)
Restaurace nabízí lahůdky Dálného východu a indické kuchyně.
A la carte restaurace La Filika (rybí)
Čerstvé ryby a mořské plody, bohatá nabídka nápojů.
Lobby Bar
Zde si můžete vybrat z místních i mezinárodních nápojů a koktejlů. Baru je umístěn ve vstupní hale s prostorným posezením. Otevřeno 10:00-24:00. Živá hudba několikrát týdně.
Pool Bar
Příjemné chvíle a osvěžení přímo u bazénového komplexu. Otevřeno 10:00-24:00.
Beach Bar
Můžete se zasnít a popíjet své nápoje na pláži. K vašim službám v době mezi 10:00-18:00.
Aqua Bar
I v Aqua parku, si můžete vychutnat ledové i teplé nápoje.
Beach Snack Bar
Beach Snack Bar s bohatou nabídkou nápojů. V provozu v době mezi 10:00-18 00. Mezi 12:30-15:00 nabídka občerstvení a chutných jídel.
Amphi Bar
Při sledování animačních show si můžete vychutnat všechny druhy nápojů.
Night Club
K vašim službám v době mezi 23:30 - 02:30 s nejmodernější hudbou a bohatým programem pro dlouhé teplé středomořské noci.
Bowling Bar
Příjemné chvíle můžete strávit při hře mezi 16:00-24:00.
Notte Bar
K dispozici s ultra all inclusive nápoji mezi 19:00-07:00, po celou noc. Kromě toho, že je také otevřen od 10:00-11:00 během pozdních snídaní.
Wellness & Spa
Luxusní lázeňské a wellness centrum té nejvyšší kvality, dává příležitost k osvěžení těla i mysli, očištění od stresu a negativní energie vašeho těla pomocí speciálních léčebných a relaxačních procedur.
Zdarma tradiční turecké lázně, sauna. Za poplatek thajské masáže, masáže a peeling, péče o pleť, léčebné programy, salón krásy. Maséři z ostrova Bali.
Sport a aktivity
Profesionální mezinárodní animační tým organizuje denní i večerní programy. Večerní show v amfiteátru s kapacitou 1000 lidí, s úžasnou scénou a nádherným výhledem na bazén i noční moře. Aktivity zdarma: ranní posilování, profesionální taneční show, živá hudba (3 dny v týdnu), hudební pořady, taneční kurzy, turecká noc, disco, noční hry, profesionální večerní show (Pirate party, White party ...), step aerobic, interaktivní hry, strečink, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, vodní gymnastika (v bazénu i v moři), vodní pólo, bazénové hry, šipky, střelba ze vduchovky.
Dále zdarma živá hudba, bazény a aquapark pro dospělé i děti, tenisové kurty včetně využití raket a míčků (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, sauna, turecká lázeň, šipky, aerobik, aqua park, lunapark, vodní gymnastika
Za poplatek: Tenisový kurt (s osvětlením), tenisové kurzy, bowling, kulečník a počítačové hry, všechny druhy vodních sportů
Dětské aktivity
Mini Club pro děti ve věku 4 - 12 let. Programy probíhají od 10:00 do 12:00 a od 14:30 a do 17:00 hod. Pirátský den, indiánský den, pizza den, sušenkový den, den vodních her, den stavění hradů z písku, atletický den. Malování na obličej, mini disco, stolní hry, kreslení, ruční práce, malování na trička, boccia, bowling, mini fotbal, mini basketbal, vodní gymnastika, bazénové hry, vodní pólo, závody na tobogánech. Dále dětské hřiště, aquapark a lunapark, dětské menu v restauraci, hlídání dětí (za poplatek)
Pláž:
Soukromá písečná pláž přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici zdarma.
Ubytování
Royal Taj Mahal Hotel disponuje celkem 450 pokoji. 356 standardních pokojů Standard Room, 26 pokojů typu Junior Suite, 5 bezbarierových pokojů Handicapped Room, 20 patrových rodinných pokojů Duplex Family Room, 10 rodinných pokojů s propojovacími dveřmi Family Room a 38 exclusivních pokojů Taj Mahal Family Room.
Všechny pokoje jsou s balkonem, kobercem, elektronickými vstupními kartami místo klíčů od dveří, pohovkou a křeslem, minibarem, TV se satelitním příjmem, rádiem v TV, telefonem s přímou volbou, sociálním zařízením (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, telefon v koupelně), klimatizací s indivduálním ovládáním a elektronickým trezorem. Dětská postýlka je k dispozici zdarma na vyžádání. Župany jsou k dispozici na vyžádání (obvykle za poplatek).
Standard Room
Standardní pokoj je 52 m² velký, navržený v moderním stylu. Pokoje mohou být s výhledem na moře, bočním výhledem na moře a výhledem do zahrady. Koupelna je s vanou a sprchou. Minimální kapacita je 2 osoby a max. kapacita je 3 dospělé osoby a 1 dítě.
Junior Suite
Junior Suite je 85 m² velký a tvoří jej ložnice a obývací pokoj. Je zde koupelna s vířivou vanou. Min. kapacita je 2 osoby a max. kapacita je 3 dospělé osoby a 1 dítě. Všechny Junior Suite pokoje mají výhled na moře.
Handicapped Room
Bezbariérové pokoje jsou k dispozici pro max.3 osoby a mají výhled do zahrady. K dispozici je speciání sprchový kout a WC.
Duplex Family Room
Rodinný pokoj Duplex Family Room je 70 m² velký a má dvě podlaží. Jedna ložnice je v horním patře a je vybavena jacuzzi vanou a WC. Spodní patro se skládá z oddělených postelí, sprchového koutu a WC. Mezi horním a spodním patrem nejsou žádné dveře. Díky ergonomickému uspořádání a speciálnímu dekoru si zde můžete užívat odpočinku a pohodlí. Duplex Family Room jsou s bočním výhledem na moře nebo do zahrady. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Family Room with Connection Door
Rodinný pokoj Family Room with Connection Door je 77 m² velký a je tvořen dvěma dvoulůžkovými pokoji. První ložnici tvoří manželská postel, jacuzzi vana a WC, druhá ložnice se skládá z oddělených postelí, sprchového koutu a WC. Obě ložnice jsou odděleny dveřmi. Tyto rodinné pokoje jsou s výhledem na moře nebo do zahrady. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Taj Mahal Family Room
Exclusivní pokoj Taj Mahal Family Room je 77 velký a skládá se ze dvou ložnic a chodby. První pokoj je vybaven manželskou postelí a vlastní koupelnou s jacuzzi vanou a WC, druhý pokoj je s oddělenými postelemi, sprchovým koutem a WC . Pokoje jsou propojeny chodbičkou. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Honeymoon Concept
Pokud cestujete na svatební cestu, či u příležitosti výročí svatby, je pro Vás připraven Honeymoon Concept. Čeká ns Vás speciální dekorace pokoje s květinami, při příjezdu speciální dort ve tvaru srdce a šampaňské, první den snídaně do postele a speciální koupel. Samozřejmostí jsou župany a pantofle,
Stravování
Ultra all inclusive
Ultra all inclusive
snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, půlnoční večeře formou otevřeného bufetu včetně dietního koutku a dětského bufetu, občerstvení a snacky v průběhu celého dne, večera a noci. Místní a některé zahraniční alkoholické i nealkoholické nápoje 24 hod. Minibar je doplňován každý den, set pro přípravu kávy a čaje. Zmrzlina se podává během večeře.
Služby, které nejsou zahrnuty v Ultra all inclusive
Všechny čerstvé ovocné šťávy, šampaňské, pokojová služba, všechny místní a zahraniční vína v lahvích, luxusní nápoje (12 let a starší whisky, koňak VSOP / XO), 3 à la carte restaurace (italská, rybí a indická - nutná rezervace za poplatek).
Kreditní karty:
Visa, Eurocard, Mastercard

Poloha na mapě ?

Ke stažení

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
07. 07. - 14. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
36 308 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE Celý popisek
Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE
07. 07. - 14. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
07. 07. - 14. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
39 587 Kč 37 180 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ul.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive, odlet Ostrava

SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Příplatky:
komplexní pojištění.
07. 07. - 14. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
40 640 Kč 38 170 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj SSV, U.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive, odlet Ostrava

SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Příplatky:
komplexní pojištění.
07. 07. - 17. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha ultra all inclusive
57 096 Kč 47 390 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
07. 07. - 17. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
52 008 Kč 48 862 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ul.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive, odlet Ostrava

SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Příplatky:
komplexní pojištění.
07. 07. - 17. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
53 482 Kč 50 248 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj SSV, U.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive, odlet Ostrava

SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Příplatky:
komplexní pojištění.
09. 07. - 16. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
09. 07. - 16. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
09. 07. - 17. 07. 2020 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
48 180 Kč 39 990 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
09. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
57 096 Kč 47 390 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
09. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Brno ultra all inclusive
57 096 Kč 47 390 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
09. 07. - 20. 07. 2020 Last minute 12 dní letecky Praha ultra all inclusive
61 433 Kč 50 990 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
10. 07. - 17. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
36 308 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE Celý popisek
Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE
11. 07. - 18. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
11. 07. - 25. 07. 2020 Last minute 15 dní letecky Praha ultra all inclusive
75 048 Kč 62 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
12. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
12. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
36 308 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE Celý popisek
Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE
12. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
12. 07. - 23. 07. 2020 Last minute 12 dní letecky Brno ultra all inclusive
61 433 Kč 50 990 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
12. 07. - 23. 07. 2020 Last minute 12 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
61 433 Kč 50 990 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
14. 07. - 21. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
43 722 Kč 36 290 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
14. 07. - 21. 07. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
36 308 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE Celý popisek
Základní cena: Pokoj SUPERIOR ROOM-DOUBLE
14. 07. - 24. 07. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha ultra all inclusive
57 096 Kč 47 390 Kč -17% Detaily

Pobytové

Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku Celý popisek
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu včetně všech poplatk.. Celý popisek
Základní cena: 1. dospělá osoba na řádném lůžku
Cena zahrnuje:
Leteckou přepravu včetně všech poplatků
transfery v místě pobytu
ubytování
stravování formou ultra all inclusive
služby česky hovořícího delegáta
zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
15. 07. - 19. 07. 2020 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
27 271 Kč 25 597 Kč -6% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ul.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive

SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Příplatky:
komplexní pojištění.

Další používané názvy

 • Hotel Royal Taj Mahal
 • Royal Taj Mahal
 • Royal Taj Mahal De Luxe
 • ROYAL TAJ MAHAL HOTEL

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko