Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Nezapomenutelný Istanbul hotel

Výlet do Istanbulu znamená výlet do minulosti, ale i setkání s fascinující rozporuplností tohoto moderního města. Obrovské množství památek a historicky významných míst musí uchvátit každého návštěvníka bez ohledu na pohlaví, věk, národnost a náboženské vyznání. Je velmi důležité všímat si všech

Popis hotelu ?

Výlet do Istanbulu znamená výlet do minulosti, ale i setkání s fascinující rozporuplností tohoto moderního města. Obrovské množství památek a historicky významných míst musí uchvátit každého návštěvníka bez ohledu na pohlaví, věk, národnost a náboženské vyznání.
Je velmi důležité všímat si všech maličkostí, které istanbulské ulice nabízí. Ještě dnes patří k neodmyslitelné atmosféře města staří čističi bot, kteří při zvuku muezína, který svolává věřící k modlitbě, vytáhnou malý kobereček a svou modlitbu provedou klidně i uprostřed pouličního davu.
 
Istanbul je jedno z nejstarších hlavních měst s jedinečnou kulturou, kam rádi zajistíme ubytování šité na míru Vašim představám a požadavkům. Istanbul se rozprostírá na dvou kontinentech v bosporské úžině. Jeho poloha na bývalé hedvábné stezce stojí za dnešní multikulturní identitou města. Při objevování Istanbulu narazíte na arménské kostely, řecké školy, mešity, synagogy či sultánský palác. Istanbul je rozdělen Bosporskou úžinou a zálivem Zlatý roh na několik částí, které se v minulosti vyvíjely trochu jiným způsobem. Najdete zde nejstarší část Istanbulu Sultanahmet, která leží v Evropě, kde najdete řadu světoznámých pamětihodností jako je mešita Hagia Sofia, Modrá mešita, historický bazar či palác Tapkapi. Nedaleko od Hagia Sofia, pod povrchem ulice, najdete historickou zásobárnu vody Bazilika Cisterna. Istanbulská doprava se skládá z rozsáhlé sítě autobusů, všudy přítomných taxíků a dolmušů, rozrůstající se sítě metra, linky historických i moderních tramvají a několik lanovek. Obzvláště lákavá je flotila trajektů brázdící Bosporský průliv, díky kterým je možné dostat se příjemně do asijské části Istanbulu. Asijská část není turisty tolik navštěvovaná, avšak najdete zde tradiční trhy v Kadiköy nebo v Üsküdar, ktere jsou opravdu zajímavým zážitkem. Po celém dni putování po této jedinečné metropoli přijde vhod hammam. Turecké lázně hammam slouží k očistě těla i duševnímu rozjímání. 
 
Součástí tohoto zájezdu je ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu v centru města, odkud máte řadu světoznámých památek na dosah ruky.
 
Vybavení:
Hotel disponuje recepcí s lobby, restaurací a barem, úschovnou zavazadel a v neposlední řadě také zkušeným a přátelským personálem.
 
Internet:
Připojení k síti Wi-Fi je k dispozici ve vybraných prostorách hotelu.
 
Ubytování:
Pokoje jsou klimatizované pokoje vybavené TV/SAT, telefonem a minibarem. Standardem je také šatní skříň a bezpečnostní schránka. Ve vlastní koupelně se sprchou nebo vanou najdete toaletní potřeby a fén. 
 
Stravování:
Samozřejmostí je každodenní snídaně formou bohatého bufetu.
 
Rádi Vám ale vytvoříme zájezd do Istanbulu šitý na míru Vašim představám, požadavkům a snům. Ať už chcete do luxusního hotelu, vařit ve vlastní kuchyňce v apartmá, či u vás není ubytování prioritou, ale chcete perfektně připravený nabitý program, který Vás provede celým městem, tak nás neváhejte kontaktovat

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Istanbul

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám