Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Port El Kantaoui - informace

Hledáte zájezd do pohodového tuniského letoviska Port El Kantaoui? Port El Kantaoui je krásné přímořské letovisko v Tunisku, které kombinuje nádherné pláže, moderní přístav a bohatou nabídku aktivit. Zájezdy do Port El Kantaoui vás zavedou do této půvabné destinace, která je ideální pro dovolenou. Port El Kantaoui je moderní přímořské letovisko a marina nacházející se v Tunisku na Středozemním... Celý popis

Hledáte zájezd do pohodového tuniského letoviska Port El Kantaoui? Port El Kantaoui je krásné přímořské letovisko v Tunisku, které kombinuje nádherné pláže, moderní přístav a bohatou nabídku aktivit. Zájezdy do Port El Kantaoui vás zavedou do této půvabné destinace, která je ideální pro dovolenou.

Port El Kantaoui je moderní přímořské letovisko a marina nacházející se v Tunisku na Středozemním pobřeží. Toto místo je oblíbeným cílem pro turisty, kteří hledají luxusní dovolenou, elegantní rezorty a přístav pro jachty.

Hlavním tahákem Port El Kantaoui je jeho krásná marina, která je obklopena moderními budovami, obchody, restauracemi a hotely. Můžete si prohlédnout elegantní jachty a pozorovat námořní atmosféru. Marina nabízí také možnost pro různé vodní sporty a vyjížďky na moři.

Pláže v Port El Kantaoui jsou písečné a nabízejí nádherné výhledy na Středozemní moře. Jsou vybaveny lehátky a slunečníky pro pohodlný odpočinek a plavání. Voda je čistá a teplá, což je ideální pro milovníky koupání.

Kromě pláží a mariny můžete navštívit i golfová hřiště v okolí, pro ty, kteří mají rádi golf. Město nabízí také několik historických památek, včetně starobylé mediny a pevnosti.

Kulinářská scéna v Port El Kantaoui je pestrá a nabízí různé možnosti pro ochutnání tuniských a mezinárodních pokrmů. Restaurace v maríně jsou ideální pro romantické večeře s výhledem na moře.

Port El Kantaoui je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají luxusní dovolenou u moře a moderní vybavení. Je to místo, kde se setkávají pláže, přístav pro jachty a spoustu možností pro relaxaci a zábavu.

Mapa Port El Kantaoui - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám