Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Nabeul - informace

Hledáte zájezd do krásného tuniského letoviska Nabeul? Nabeul je půvabné přímořské město v Tunisku, které vás okouzlí svými plážemi, trhy a autentickou atmosférou. Zájezdy do Nabeulu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou. Nabeul je malebné přímořské město a letovisko nacházející se na severovýchodním pobřeží Tuniska, nedaleko od hlavního města Tunisu. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do krásného tuniského letoviska Nabeul? Nabeul je půvabné přímořské město v Tunisku, které vás okouzlí svými plážemi, trhy a autentickou atmosférou. Zájezdy do Nabeulu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou.

Nabeul je malebné přímořské město a letovisko nacházející se na severovýchodním pobřeží Tuniska, nedaleko od hlavního města Tunisu. Toto krásné místo je známé svými písečnými plážemi, tradičními trhy a bohatou kulturní scénou.

Jednou z hlavních atrakcí v Nabeulu je jeho tržiště, které je jedním z největších v Tunisku a je známé svými tradičními výrobky a suvenýry. Zde si můžete koupit různé výrobky, jako jsou keramika, tkaniny, šperky a mnoho dalšího. Trh je skvělým místem pro nákupy a ochutnávání místních pochoutek.

Pláže v Nabeulu jsou písečné a nabízejí krásný výhled na Středozemní moře. Jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty. Některé hotely a letoviska mají vlastní pláže a bazény pro hosty.

Město Nabeul je také známé svou keramickou tradicí, a můžete navštívit místní dílny, kde jsou vyráběny tradiční keramické výrobky. Keramika je důležitou součástí místní kultury a tradice.

Kulinářská scéna v Nabeulu je bohatá a nabízí tradiční tuniské pokrmy, jako je tajine, kuskus a různé rybí speciality. Můžete ochutnat místní jídla v restauracích a kavárnách v centru města.

Nabeul je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci nákupů, pláží a tradiční tuniské kultury. Je to místo, kde se setkávají trhy, krásné pláže a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Nabeul - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám