Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Mahdia - informace

Hledáte zájezd do pohádkového tuniského města Mahdia? Mahdia je malebné přímořské město v Tunisku, které kombinuje krásné pláže, historii a autentickou atmosféru. Zájezdy do Mahdie vás zavedou do této nádherné destinace, která je ideální pro dovolenou. Mahdia je známá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a relaxaci. Můžete si zde užít klidný čas na pláži a pozorovat... Celý popis

Hledáte zájezd do pohádkového tuniského města Mahdia? Mahdia je malebné přímořské město v Tunisku, které kombinuje krásné pláže, historii a autentickou atmosféru. Zájezdy do Mahdie vás zavedou do této nádherné destinace, která je ideální pro dovolenou. Mahdia je známá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a relaxaci. Můžete si zde užít klidný čas na pláži a pozorovat tyrkysovou vodu Středozemního moře.

 

Mahdia je malebné město nacházející se na východním pobřeží Tuniska, a je známé svými nádhernými plážemi, historií a tradičním tuniským prostředím. Město je ideálním místem pro turisty hledající klidnou dovolenou u moře a příležitost prozkoumat bohatou tuniskou kulturu a historii.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Mahdii je její historická medina, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Medina Mahdia je starobylé město s úzkými uličkami, bílými domy a tržišti. Zde můžete prozkoumat historické památky, jako je zrekonstruovaná Velká mešita a hrobka zařízená v tradici místních rituálů.

Pláže v Mahdii jsou krásné a nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře. Místní pláže jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Některé hotely a rezorty nabízejí hostům přístup k plážím a bazénům s vybavením.

Město je také známé svými rybářskými přístavy, a můžete ochutnat čerstvé rybí pokrmy v místních restauracích.

Mahdia je místem, kde se setkává historie, kultura a moře. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří chtějí relaxovat na pláži, prozkoumávat historické památky a ochutnávat tradiční tuniskou kuchyni.

Mapa Mahdia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám