Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Gammarth - informace

Hledáte zájezd do malebného tuniského letoviska Gammarth? Gammarth je krásné přímořské letovisko, které nabízí nádherné pláže, luxusní hotely a relaxační atmosféru. Zájezdy do Gammarth vás zavedou do této exkluzivní destinace, která je ideální pro odpočinek a dovolenou.   Gammarth je krásné přímořské letovisko, které se nachází na severním pobřeží Tuniska, nedaleko hlavního města Tunisu. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do malebného tuniského letoviska Gammarth? Gammarth je krásné přímořské letovisko, které nabízí nádherné pláže, luxusní hotely a relaxační atmosféru. Zájezdy do Gammarth vás zavedou do této exkluzivní destinace, která je ideální pro odpočinek a dovolenou.

 

Gammarth je krásné přímořské letovisko, které se nachází na severním pobřeží Tuniska, nedaleko hlavního města Tunisu. Toto luxusní letovisko je známé svými nádhernými plážemi, elegantními vilami a moderními rezorty, což ho činí oblíbeným místem pro turisty hledající luxusní dovolenou.

Pláže v Gammarth jsou písečné a nabízejí krásné výhledy na Středozemní moře. Jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Místní letoviska a hotely často nabízejí prvotřídní vybavení a služby pro hosty.

Samotné město Gammarth je elegantní a moderní, s řadou restaurací, kaváren a obchodů, které nabízejí luxusní kulinářské zážitky a nákupy. Ve večerních hodinách se proměňuje v živé letovisko s nočním životem a klubovou scénou.

V okolí Gammarth můžete navštívit historické památky, jako je starověký Kartágo, které bylo kdysi mocným fénickým městem. Také můžete prozkoumat starobylou medinu v sousedním městě Sidi Bou Said, které je známé svými bílými domy a modrými okny.

Gammarth je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají luxusní odpočinek, krásné pláže a moderní pohodlí. Je to místo, kde se setkává luxus, pohostinnost a nádherné výhledy na moře.

Mapa Gammarth - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám