Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Djerba - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Djerba v Tunisku? Djerba je jedním z nejznámějších tuniských ostrovů, který nabízí nádherné pláže, bohatou historii a unikátní kulturu. Zájezdy na Djerbu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro odpočinek a dovolenou.   Djerba, někdy nazývaná "Perla Středomoří", je krásný ostrov nacházející se na jihu Tuniska v Středomořském moři. Tento ostrov... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Djerba v Tunisku? Djerba je jedním z nejznámějších tuniských ostrovů, který nabízí nádherné pláže, bohatou historii a unikátní kulturu. Zájezdy na Djerbu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro odpočinek a dovolenou.

 

Djerba, někdy nazývaná "Perla Středomoří", je krásný ostrov nacházející se na jihu Tuniska v Středomořském moři. Tento ostrov je oblíbeným cílem pro turisty díky svým nádherným plážím, kultuře, historickým památkám a autentickému tuniskému prostředí.

Jednou z hlavních atrakcí na ostrově Djerba je jeho krásné pláže s jemným pískem a teplým mořským vodami. Pláž Sidi Mahrez a pláž Plage de la Seguia patří mezi nejoblíbenější a nabízejí ideální podmínky pro opalování, plavání a vodní sporty.

Djerba je také známá svými historickými památkami. Můžete navštívit starobylou medinu Houmt Souk, která je plná úzkých uliček, trhů a tradičních domů. K tomu patří i Džamí al-Ibrahími, starobylá mešita postavená v 9. století, a Borj El Kebir, pevnost postavená osmanskými vládci.

Ostrov je také domovem El Ghriba synagogy, která je jednou z nejstarších židovských svatyní na světě. Každoročně se zde koná slavnost Lag BaOmer, která přitahuje návštěvníky z celého světa.

Kulinářská scéna na Djerbě je bohatá a nabízí tradiční tuniské pokrmy, jako je couscous, tajine a různé rybí speciality. Můžete ochutnat místní jídla v tradičních restauracích a kavárnách.

Ostrov je také známý svými řemeslnými tržišti, kde můžete zakoupit suvenýry a místní produkty, včetně ručně vyrobených tkanin a keramiky.

Djerba je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají relaxaci na pláži, historii a kulturu. Je to místo, kde se setkávají krásné pláže, autentická atmosféra a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Djerba - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám