Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Borj Cedria - informace

Hledáte zájezd do klidného tuniského letoviska Borj Cedria? Borj Cedria je malé letovisko na pobřeží Tuniska, které nabízí relaxační dovolenou, nádherné pláže a příjemnou atmosféru. Zájezdy do Borj Cedria vás zavedou do této idylické destinace, která je ideální pro odpočinek.   Borj Cedria je přímořské letovisko, které se nachází v severní části Tuniska, poblíž hlavního města Tunisu. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do klidného tuniského letoviska Borj Cedria? Borj Cedria je malé letovisko na pobřeží Tuniska, které nabízí relaxační dovolenou, nádherné pláže a příjemnou atmosféru. Zájezdy do Borj Cedria vás zavedou do této idylické destinace, která je ideální pro odpočinek.

 

Borj Cedria je přímořské letovisko, které se nachází v severní části Tuniska, poblíž hlavního města Tunisu. Toto malebné místo leží na pobřeží Středozemního moře a nabízí nádherné pláže, relaxační atmosféru a příležitosti pro vodní sporty.

Jednou z hlavních atrakcí v Borj Cedria jsou jeho pláže. Bílý písek a teplé mořské vody dělají z tohoto místa ideální destinaci pro dovolenou u moře. Pláže jsou často klidné a méně komerční než některé jiné letoviska v regionu, což zajišťuje klidný a relaxační pobyt.

Kromě pláží můžete v Borj Cedria také provozovat vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění, plachtění a windsurfing. Tyto aktivity jsou populární díky průzračným mořským vodám a možnostem prozkoumat místní podmořský svět.

Město samo o sobě je klidné a nabízí tradiční tuniskou atmosféru. Můžete ochutnat místní kuchyni v tradičních restauracích a procházet se po městských trzích a obchodech. Místní kultura je zde stále silně přítomná, a to dává cestovatelům možnost prozkoumat tradiční tuniský způsob života.

Borj Cedria je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají relaxaci na pláži a ochutnávky místní kultury. Je to místo, kde se setkávají slunce, moře a autentická tuniská pohostinnost.

Mapa Borj Cedria - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám