Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Trinidad a Tobago - informace

Hledáte zájezd do karibského ráje Trinidadu a Tobagy? Zájezdy do Trinidadu a Tobaga vás zavedou do této malebné karibské destinace, která nabízí krásné pláže, pestrou kulturu a exotickou přírodu. Trinidad a Tobago se pyšní nádhernými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistými vodami Karibského moře. Můžete si užít slunění, potápění a vodní...

Informace o zemi Trinidad a Tobago

Hledáte zájezd do karibského ráje Trinidadu a Tobagy? Zájezdy do Trinidadu a Tobaga vás zavedou do této malebné karibské destinace, která nabízí krásné pláže, pestrou kulturu a exotickou přírodu. Trinidad a Tobago se pyšní nádhernými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistými vodami Karibského moře. Můžete si užít slunění, potápění a vodní sporty na plážích, jako je Maracas Beach na Trinidadu nebo Pigeon Point na Tobagu.

 

Trinidad a Tobago je dvojice ostrovů nacházejících se v Karibiku, východně od pobřeží Venezuely. Tato republika je známá svými krásnými plážemi, bohatou kulturní směsicí a přátelským prostředím.

Hlavním městem Trinidadu a Tobaga je Port of Spain, které leží na ostrově Trinidad. Město je ekonomickým a kulturním centrem země a nabízí kulturní atrakce, historické památky a festivale, jako je známý karneval.

Trinidad a Tobago je známé svými krásnými plážemi s bílým pískem a azurově modrým mořem. Tobago, menší z obou ostrovů, je oblíbenou destinací pro potápěče a milovníky vodních sportů. Trinidad a Tobago nabízí také nádherné deštné pralesy a příležitosti pro procházky a trekking.

Kulturní scéna Trinidadu a Tobaga je bohatá a různorodá, odrážející směsicu afrokaribských, indo-karibských, hispánských a původních kultur. Tradiční karibská hudba, jako je kalypso a soca, je populární a karneval je jedním z nejvýznamnějších kulturních událostí, který přitahuje návštěvníky z celého světa.

Historie Trinidadu a Tobaga zahrnuje období koloniální nadvlády Španělska, Velké Británie, Francie a Nizozemska. Země získala nezávislost v roce 1962 a stala se republikou v roce 1976. Trinidad a Tobago bylo jedním z prvních karibských národů, které získaly nezávislost.

Karibská kuchyně je proslulá pro své chutě a rozmanité pokrmy. Trinidad a Tobago nabízí pokrmy, jako je roti (placka plněná masem a zeleninou), pelau (kořeněná směs rýže a masa), a nádherné mořské plody a ryby.

Trinidad a Tobago je turistickou destinací pro ty, kteří hledají krásné pláže, kulturní rozmanitost a aktivní dovolenou. Země nabízí možnosti pro pozorování ptáků, potápění, procházky v deštném pralese, prohlídky historických památek a účast na karnevale. Trinidad a Tobago je místem, kde se setkávají krása Karibiku, kulturní pestrost a radost z života.

Trinidad a Tobago - informace o destinacích

Mapa Trinidad a Tobago - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám