Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tonga - informace

Hledáte zájezd do krásného Tonga? Zájezdy do Tonga vás zavedou do této exotické tichomořské destinace, která je známá svými nádhernými plážemi, křišťálově čistými vodami a pohostinnými místními obyvateli. Tonga je zemí tvořenou více než 170 ostrovy, které nabízejí nádherné pláže, kde můžete relaxovat, slunit se a provádět vodní aktivity, jako je...

Informace o zemi Tonga

Hledáte zájezd do krásného Tonga? Zájezdy do Tonga vás zavedou do této exotické tichomořské destinace, která je známá svými nádhernými plážemi, křišťálově čistými vodami a pohostinnými místními obyvateli. Tonga je zemí tvořenou více než 170 ostrovy, které nabízejí nádherné pláže, kde můžete relaxovat, slunit se a provádět vodní aktivity, jako je šnorchlování a potápění. Krásné korálové útesy jsou domovem rozmanitého mořského života.

 

Tonga, plným názvem Království Tonga, je ostrovní národ nacházející se v jižním Pacifiku. Tato krásná země je známá svými tropickými plážemi, křišťálově čistými vodami a unikátní kulturou.

Hlavním městem Tongy je Nuku'alofa, které se nachází na ostrově Tongatapu. Nuku'alofa je ekonomickým a kulturním centrem země a nabízí zajímavé kulturní atrakce, včetně tradičních tanečních představení a uměleckých děl.

Tonga sestává z několika desítek ostrovů, z nichž většina je neobydlená. Ty obydlené nabízí návštěvníkům krásné pláže, potápění, šnorchlování a vodní sporty. Ha'apai a Vava'u jsou oblíbené destinace pro potápěče a milovníky vodních aktivit.

Kulturní scéna Tongy je jedinečná a odráží původní tonganskou kulturu a tradice. Tradiční tonganský tanec a hudba jsou důležitou součástí místního života. Země je také známá pro své výškové hry, zejména hru na kopii a tuvalu, které jsou velmi populární mezi místními obyvateli.

Historie Tongy zahrnuje období prvního osídlení Polynésany, koloniální nadvládu Británie a Francie a později získání nezávislosti. Tonga je jednou z mála zemí v regionu Tichého oceánu, která nikdy nebyla formálně koloniální kolonií.

Tongská kuchyně zahrnuje pokrmy, jako je 'ota 'ika (pikantní rybí pokrm), lu pulu (maso nebo ryba smíchaná s kokosem a banány) a ufi (pečený bujón s kořenovou zeleninou).

Tonga je ideálním místem pro odpočinek, plážovou dovolenou a prozkoumávání krásného mořského života. Země nabízí možnosti pro dobrodružství, pozorování mořských savců, vodní sporty a objevování původní kultury. Tonga je místem, kde se setkává tropický ráj, kulturní dědictví a pohostinnost místního obyvatelstva.

Tonga - informace o destinacích

Mapa Tonga - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám