Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - putování po ostrovech hotel

Thajsko- putování po ostrovech lodí po ostrovech Bamboo island  Koh Lanta  - návštěva starého města plná penze ochutnávka místní kuchyně  poznávání a koupání Program zájezdu: 1.DEN. Sraz účastníků na letišti. Přílet na letiště. Transfer z letiště do přístavu a přejezd rychlolodí na Phi Phi. Večeře a

Popis hotelu ?

Thajsko- putování po ostrovech
  • lodí po ostrovech
  • Bamboo island 
  • Koh Lanta  - návštěva starého města
  • plná penze
  • ochutnávka místní kuchyně 
  • poznávání a koupání
Program zájezdu:
1.DEN.
Sraz účastníků na letišti. Přílet na letiště. Transfer z letiště do přístavu a přejezd rychlolodí na Phi Phi. Večeře a nocleh v hotelu.
2 DEN.
PHI - PHI BAMBOO ISLAND
Snídaně. Souostrovi  PHi - PHI ležící nedaleko Phuketu v Andamanském moři je je tvořeno dvěma ostrůvky: KOH PHI LEH a KOH PHI PHI DON je součastí přírodní rezervace a je výbornou volbou pro milovníky přírody, šnorchlování, potápění.Nalodíte se na long boat která Vás odvezene na Bamboo Island, kde za vstupní poplatek cca 400BTH maté možnosti šnorchlování a koupání v křištálových vodách v okolí ostrova/vybavení na šnorchlování v ceně/ oběd, večeře a nocleh na hotelu.
3 DEN.
PHI PHI - KOH LANTA
Snídaně. Přesun privátní rychlolodí na ostrov KOH LANTA. KOH LANTA je ostrov daleko od přeplněných pláží jižního Thajska,  daleko od bujarého nočního života a stovek turistických atrakcí. Ostrov je známí svojí klidnou atmosférou a překrásnými západy slunce.Oběd, věčeře a nocleh v hotelu.
4 DEN.
KOH LANTA
Návštěva Sea Gypsea village je další z důvodů proč navštívit Koh Lantu.Traduje se že tento národ s jedinečným životním stylem, soustředěným na život na moři, byl první kdo ostrov osídlil a to i přes jejich převážně nomádskou kulturu. Poté navštěva starého města Koh Lanta kde cestou navštívíte i kaučukovou plantáž. navštivíte také  muzeu Koh Lanty. Oběd v místní restauraci. Po obědě přesun do zátoky Kantiang kde máte čas na koupání a relaxaci.Návrat do hotelu, večeře a nocleh na hotelu.
5 DEN.
KOH LANTA
Volný den.
6 DEN.
Snídaně. Přejezd soukromou rychlolodí z Koh Lanty na KRABI. Krabi bylo ještě před 20 lety bylo turisticky neznámým koutem Thajska, ktere si ale vydobylo pevnou pozici mezi nejoblíbenějšími místy v Thajsku. Je považováno za ráj na zemi se stále zelenou bujnou vegetací, s kombinací pohádkových pláží, krásného mořem, mohutnými vápencovými skalami, korálovými útesy, mangrovými lesy a také barvami hýřícím podmořským životem.
7 DEN
Volný čas.
8 DEN
Snídaně.Transfer na letiště. Odlet do ČR. Pro klienty, kteří si pobyt prodlouží: snídaně, check-out, transfer do vybraného hotelu.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Thajsko - Putování Po Ostrovech

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám