Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Phuket - informace

Hledáte zájezdy na Phuket? Tento thajský ostrov je symbolem exotického ráje a dovolené, kterou nikdy nezapomenete. Phuket nabízí nádherné pláže s bílým pískem a azurovým mořem, perfektní pro sluneční koupele a vodní sporty. Můžete prozkoumávat tradiční thajské trhy, ochutnávat lahodnou místní kuchyni a navštívit historické chrámy. Toto tropické útočiště má také rušný noční život, což znamená,... Celý popis

Hledáte zájezdy na Phuket? Tento thajský ostrov je symbolem exotického ráje a dovolené, kterou nikdy nezapomenete. Phuket nabízí nádherné pláže s bílým pískem a azurovým mořem, perfektní pro sluneční koupele a vodní sporty. Můžete prozkoumávat tradiční thajské trhy, ochutnávat lahodnou místní kuchyni a navštívit historické chrámy. Toto tropické útočiště má také rušný noční život, což znamená, že se vám nikdy nebude nudit. Phuket je zemí krásy a kontrastů, kde se setkávají relaxace a dobrodružství, a slibuje nezapomenutelné zážitky pro všechny typy cestovatelů.

 

Phuket je největším a nejoblíbenějším ostrovem v Thajsku a jednou z nejžádanějších cestovatelských destinací v jihovýchodní Asii. Tento nádherný ostrov v Andamanském moři nabízí širokou škálu zážitků a atrakcí pro cestovatele všech typů.

Phuket je znám svými nádhernými plážemi, jako je Patong Beach, Karon Beach, a Kata Beach, které nabízí ideální prostředí pro opalování, koupání a vodní sporty. Pláže jsou obklopeny kokosovými palmami a mají řadu plážových barů a restaurací, kde si můžete dopřát tradiční thajské pokrmy.

Ostrov Phuket nabízí také mnoho možností pro dobrodružství a zábavu. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plavání s rejnoky nebo výlety na různé malé ostrůvky v okolí. Pro milovníky přírody jsou zde nádherné národní parky, jako je národní park Sirinat a národní park Khao Phra Thaeo, kde můžete objevovat krásu tropického pralesa.

Phuket Town, hlavní město ostrova, nabízí kulturní atrakce, včetně tradičních chrámů, jako je Wat Chalong, a historických čtvrtí s koloniální architekturou. Město je také známé svými trhy, kde můžete nakupovat suvenýry, oblečení a tradiční thajské výrobky.

Noční život v Phuketu je velmi živé, a zejména Patong Beach nabízí spoustu barů, klubů a zábavních podniků, kde můžete tancovat a užít si večer až do brzkých ranních hodin.

Phuket je také výchozím bodem pro mnoho výletů do okolních oblastí, včetně slavných Phi Phi ostrovů a Similan Islands, které jsou rájem pro potápěče.

Celkově řečeno, Phuket je destinací, která skvěle kombinuje nádherné pláže, dobrodružství, kulturu a noční život. Tento ostrov je ideálním místem pro odpočinek a zábavu, a nabízí nespočet zážitků pro cestovatele z celého světa.

Mapa Phuket - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám