Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Phi Phi - informace

Hledáte zájezdy na Phi Phi? Tyto thajské ostrovy jsou synonymem pro exotiku a krásu. Phi Phi tvoří skupina ostrovů, z nichž Phi Phi Don a Phi Phi Leh jsou nejznámější. Očekávejte bílé pláže obklopené azurovým mořem, úchvatné korálové útesy pro šnorchlování a horské cesty vedoucí k panoramatickým výhledům. Můžete si také užít klidnou atmosféru, většinou bez motorové dopravy, a večery plné zábavy... Celý popis

Hledáte zájezdy na Phi Phi? Tyto thajské ostrovy jsou synonymem pro exotiku a krásu. Phi Phi tvoří skupina ostrovů, z nichž Phi Phi Don a Phi Phi Leh jsou nejznámější. Očekávejte bílé pláže obklopené azurovým mořem, úchvatné korálové útesy pro šnorchlování a horské cesty vedoucí k panoramatickým výhledům. Můžete si také užít klidnou atmosféru, většinou bez motorové dopravy, a večery plné zábavy a nočního života. Phi Phi jsou místem, kde se setkávají přírodní krása a dobrodružství, a nabízejí nezapomenutelné zážitky v jednom z nejkrásnějších koutů Thajska.

 

Ostrovy Phi Phi jsou skvostným skupinou ostrovů nacházejících se v Andamanském moři v jižním Thajsku. Tato destinace je známá svými nádhernými plážemi, modrými vodami a úchvatnými vápencovými útesy, což ji činí jedním z nejikoničtějších cestovatelských cílů v regionu.

Phi Phi Le a Phi Phi Don jsou dvě nejznámější a nejvíce navštěvované ostrovy této skupiny. Phi Phi Le je domovem nádherné pláže Maya Bay, která se stala slavnou díky filmu "Pláž" s Leonardem DiCapriem. Toto místo je ideálním místem pro šnorchlování a koupání v krystalově čistém moři. Mimo to můžete navštívit Viking Cave a Loh Samah Bay na Phi Phi Le.

Phi Phi Don je větší a je centrem života na ostrovech. Zde najdete výběr ubytování, restaurací, barů a obchodů. Tato část Phi Phi je také známá svými nočními aktivitami a zábavou.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody nabízí Phi Phi nespočet možností pro objevování. Můžete se vydat na výlety za potápěním, šnorchlováním nebo procházkami po nádherných džunglových trasách. Tato oblast je také známá svými vápencovými útesy, což činí Phi Phi populárním místem pro horolezce.

Kromě přírodní krásy nabízí Phi Phi také mnoho kulturních zážitků, jako jsou návštěvy tradičních trhů, chrámů a vesniček na Phi Phi Don.

Ostrovy Phi Phi jsou symbolem exotického ráje a nabízí nespočet možností pro relaxaci, dobrodružství a objevování. Jejich nádherné pláže, modré moře a úžasné podvodní světy přitahují cestovatele z celého světa.

Mapa Phi Phi - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám