Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Pattaya - informace

Hledáte zájezdy do Pattayi? Tato populární thajská destinace nabízí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele. Pattaya je známá svými písečnými plážemi, rušným nočním životem a mnoha zajímavými atrakcemi. Můžete si užít sluneční koupání a vodní sporty na krásných plážích, prozkoumávat trhy a nákupní centra, nebo se vydat na výlet do okolní přírody a odpočívat v klidném prostředí. Pattaya... Celý popis

Hledáte zájezdy do Pattayi? Tato populární thajská destinace nabízí širokou škálu zážitků pro každého cestovatele. Pattaya je známá svými písečnými plážemi, rušným nočním životem a mnoha zajímavými atrakcemi. Můžete si užít sluneční koupání a vodní sporty na krásných plážích, prozkoumávat trhy a nákupní centra, nebo se vydat na výlet do okolní přírody a odpočívat v klidném prostředí. Pattaya nabízí také bohatou nabídku restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční thajská jídla i mezinárodní kuchyni. Pattaya je zemí kontrastů a rozmanitosti, kde se spojuje zábava a odpočinek, a zajišťuje nezapomenutelné zážitky pro všechny.

Pattaya je oblíbeným thajským letoviskem na východním pobřeží Thajska, které se nachází asi dvě hodiny jízdy od Bangkoku. Toto město nabízí širokou škálu aktivit, od nádherných pláží a nočního života až po kulturu a dobrodružství. Je to destinace, která osloví různé typy cestovatelů.

Pattaya je známá svými nádhernými plážemi, včetně populární Pattaya Beach, Jomtien Beach a Wong Amat Beach. Na těchto plážích si můžete užít opalování, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a windsurfing. Mnohé pláže mají také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat thajskou kuchyni a osvěžující koktejly.

Pattaya je také známá svým nočním životem, který nabízí mnoho možností pro zábavu. Walking Street je centrem nočního života, kde najdete bary, kluby, restaurace a zábavní podniky, které fungují až do pozdních nočních hodin.

Pro ty, kteří hledají kulturní zážitky, nabízí Pattaya řadu zajímavých míst k návštěvě, včetně výletů na svatyni Wat Phra Yai s velkou zlatou sochou Buddhy na kopci, a také Nong Nooch Tropical Garden, která je známá svými krásnými zahradami a tradičními thajskými tanci.

Pattaya je také výchozím bodem pro mnoho dobrodružných aktivit, jako je jízda na slonech, potápění a výlety na ostrov Koh Larn, který leží nedaleko pobřeží a nabízí krásné pláže a šnorchlování.

Celkově řečeno, Pattaya je místem, kde se spojuje krása pláží, vzrušení nočního života a možnosti pro dobrodružství. Je to destinace, která uspokojí různé zájmy cestovatelů a nabízí nespočet zážitků pro ty, kteří ji navštíví.

 

 

 

 

Mapa Pattaya - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám