Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Koh Samui - informace

Hledáte zájezdy na Koh Samui? Tento exotický ostrov v Thajsku vám otevře dveře do ráje. Koh Samui je známý svými rozmanitými plážemi, od těch rušných s barevnými trhy až po tajemné zátoky obklopené kokosovými palmami. Na ostrově Koh Samui můžete očekávat mnoho dobrodružství, od šnorchlování v průzračných vodách po prozkoumávání buddhistických chrámů a úchvatných vodopádů. Místní kuchyně je... Celý popis

Hledáte zájezdy na Koh Samui? Tento exotický ostrov v Thajsku vám otevře dveře do ráje. Koh Samui je známý svými rozmanitými plážemi, od těch rušných s barevnými trhy až po tajemné zátoky obklopené kokosovými palmami. Na ostrově Koh Samui můžete očekávat mnoho dobrodružství, od šnorchlování v průzračných vodách po prozkoumávání buddhistických chrámů a úchvatných vodopádů. Místní kuchyně je rozmanitá a lákavá, takže si můžete vychutnat tradiční thajské pokrmy. Koh Samui je zemí, kde se setkávají dobrodružství a relaxace, a čeká na vás mnoho nezapomenutelných zážitků.

 

Koh Samui, ležící v Thajském zálivu, je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších ostrovů v Thajsku, a to s dobrým důvodem. Tento ostrov kombinuje krásné pláže, tropickou přírodu, bohatou kulturu a širokou škálu aktivit, což ho činí dokonalým místem pro dovolenou pro různé typy cestovatelů.

Ostrov Koh Samui je známý svými nádhernými plážemi, jako jsou Chaweng, Lamai a Bophut, kde můžete relaxovat na měkkém písku, opalovat se a koupat se v azurově modrém moři. Mnohé z těchto pláží jsou obklopeny kokosovými palmami a nabízí nespočet vodních aktivit, včetně šnorchlování, potápění a windsurfingu.

Kromě pláží nabízí Koh Samui také zajímavé kulturní atrakce, jako jsou chrámy Wat Phra Yai s obrovskou zlatou sochou Buddhy nebo chrám Wat Plai Laem s mnoha božstvy. Můžete také navštívit tradiční thajské trhy, kde můžete ochutnat místní jídla a nakupovat suvenýry.

Ostrov má bohatý noční život s množstvím barů, klubů a restaurací, které nabízejí nejen thajskou, ale i mezinárodní kuchyni. Koh Samui je také oblíbeným místem pro wellness a relaxaci, a můžete si zde dopřát masáže a lázně v nádherném prostředí.

Koh Samui je vhodný pro páry hledající romantiku, rodiny hledající zábavu, dobrodruhy toužící po adrenalinových aktivitách a všechny, kteří hledají kombinaci krásy přírody a kultury. Tento ostrov nabízí nespočet možností a je jedním z nejoblíbenějších cestovatelských destinací v jihovýchodní Asii.

Mapa Koh Samui - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám