Santhiya Koh Phangan Resort & Spa hotel

Santhiya Koh Phangan Resort & Spa se nachází v rajském prostředí ostrova Phangan s překrásnými plážemi a panoramatickým výhledem na moře. Můžete využívat velký venkovní bazén, posilovnu a Wi-Fi zdarma. Rozprostírá na 18 akrech nádherné tropické krajiny, svěží tropické lesy, křišťálově čistý záliv a ...

741 zájezdů 170 last minute od 49 596 Kč

Popis hotelu ?

www.santhiya.com

Santhiya Koh Phangan Resort & Spa se nachází v rajském prostředí ostrova Phangan s překrásnými plážemi a panoramatickým výhledem na moře. Můžete využívat velký venkovní bazén, posilovnu a Wi-Fi zdarma. Rozprostírá na 18 akrech nádherné tropické krajiny, svěží tropické lesy, křišťálově čistý záliv a soukromá pláž vytváří prostředí pro strávení výjimečné dovolené, vychutnání si gurmánských pokrmů, odpočinek u kaskádových vodopádů u bazénu či pro relaxaci v hotelových lázních Ayurvana Spa. K dispozici je také řada venkovních a vodních aktivit. Malebná laguna se svěží vegetací a dřevěným mostem přiléhá k budově Supreme Deluxe a je klidným místem pro relaxaci a uklidnění smyslů. Santhiya Koh Phangan Resort & Spa je známý pro svou bezmeznou krásu, výjimečnou architekturu a poklidnou atmosféru. Kromě relaxace zde ale můžete strávit také aktivní a dobrodružné okamžiky s poznávání zdejšího prostředí a kultury.
 
Poloha:
Santhiya Koh Phangan Resort & Spa se nachází v klidné poloze severní části ostrova Ko Pha Ngan, na stráni u nádherné pláže Thong Nai Pan. Hotel leží uprostřed tropické vegetace s nádherným výhledem na moře. Transfer lodí z ostrova Samui trvá přibližně 30 minut.
 
Vybavení:
Restaurace Chantara, Mahkok-Wine bar, bar a restaurace u bazénu, 4 bazény včetně dětského, vířivka, Spa (masáže, sauna), posilovna, centrum plánování exkurzí a výletů, možnost půjčení kol nebo kajaků, trezory, obchod se suvenýry, internet, parkoviště a prádelna. ylepšete svůj pobyt v resortu o relaxování či plavání ve velkém bazénu velikosti 1200 m2. Nemusíte se tak omezovat pouze na báječnou soukromou pláž, ale můžete zažít také odpočinkové a zábavné chvíle u tohoto jedinečného světového vodního výtvoru. Vodopády Santhiya - Nerušený výhled na moře si můžete užít také od umělých vodopádů resortu, které jsou vysoké téměř 10 metrů.
 
Internet:
Knihovna a prostory s internetem - Ruen Chanvimol se nachází vedle lobby a nabízí množství materiálů ke čtení v podobě různých žánrů knih v několika jazycích.K dispozici také zdarma  WiFi připojení pro udržení se v kontaktu s domovem a okolním světem. Internet může být využíván na vlastních nebo zapůjčených noteboocích v lobby. 
 
Zábava:
Nákupní a poznávací aktivity - Vydejte se po stopách velkých mořských kamenů a dorazíte k pláži Thong Nai Pan. Zde si můžete odpočinout v jemném písku, pozorovat vlnící se moře či relaxovat u jednoho z plážových barů. Poté je možné se projít do nedaleké vesnice s možnosti zakoupení suvenýrů a památečních předmětů z ostrova Phangan. Vypůjčit lze také CD a DVD do vlastního pokoje za rozumnou cenu. V knihovně nebo v předním lobby je možné využít také turistické materiály pro získání více informací o destinaci.
Kulturní aktivity - V restauraci Chantara budete moci obdivovat kromě krásných výhledů také vystoupení představující thajské umění a kulturu. Tradiční thajské tance a hudba společně s autentickými kostýmy ve Vás vzbudí nejeden údiv. Představeno Vám bude také bojové umění Mua Thai s rituály v plné své kráse. Dalším kulturním zážitkem je vyřezávání do ovoce a zeleniny, které si hosté resortu mohou vyzkoušet. Milovníci hudby ocení tradiční thajský instrumentální koncert, jehož zvuky dokreslí kouzelnou atmosféru.
Výprava za slony - Sloni hráli v historii a kultuře důležitou roli a hrají ji i v současnosti. Lidé zde chovají značný respekt k těmto savcům a jednou v minulosti byli dokonce považováni za bohy. Stali se tak symbolem moudrosti a vyznačují se skvělou pamětí a inteligencí. Vy si budete moci užít cestu džunglí s příjemnou procházkou na hřbetě slona indického.
Kurzy vaření Santhiya - Pro odvážné hosty je v resortu možnost vyzkoušet si uvařit zajímavé thajské pokrmy ve společnosti šéfkuchaře Khun God Keawpetha. Oddejte se kulinářskému umění, vytvořte zdejší typické speciality a naučte se nejrůznější recepty, kterými pak můžete potěšit rodinu či přátele. Budete moci připravit kořeněný salát, pikantní polévku a hlavní jídlo hrající lahodnými chutěmi. Uvařit je možné také menu evropské kuchyně. Pro otevření kurzu je nutné, aby ve skupině byly alespoň 4 osoby.
 
Sportovní nabídka:
Fitness centrum - Odreagujte se a dopřejte svému tělu trochu pohybu v hotelovém fitness centru. Kajaky a kánoe - Ostrov Phangan nabízí několik lokalit vhodných pro potápění mezi korálovými zahradami a rozmanitými mořskými živočichy. Vydejte se na kánoi nebo v kajaku na tato místa a užijte si zábavné a dobrodružné chvíle s přáteli či s rodinou. Dřevěné automobily - Autentická, jedinečná a praktická - taková jsou tato hotelová vozidla, která poskytují 24 hodinovou dopravu po resortu. Dále možnost jóga, pilates, thajský box.
Venkovní a vodní aktivity - Vyzkoušejte řadu venkovních a vodních aktivit v resortu Santhiya. Můžete běhat, vydat se na túru, vyjet na plavbu v kajaku či kánoi, šnorchlovat, koupat se či si užít windsurfing. Pro všechny hosty hledající trochu vzrušení je v nabídce dostatek vyžití. Skvělým zážitkem je také výprava do divoké přírody, potápění s certifikátem PADI nebo objevování zdejších pláží.
Potápění - Potápěčské lokality kolem ostrova Phangan jsou považovány za nejlepší v Thajském zálivu. Patří zde především Sail Rock, Národní mořský park Anthong, Chumpon Pinnacle a The Golden Triangle (Zlatý trojúhelník). Pokud tedy plánujete do svých aktivit na dovolené zahrnout potápění, pak resort Santhiya Koh Phangan je ideálním výchozím bodem. Přijďte a prozkoumávejte rozmanitost zdejšího podmořského světa, který zahrnuje i některá nepopsaná místa a můžete být první, kdo je objeví.
 
Wellness -SPA:
Ayurvana Spa představují únik do světa výjimečného klidu s puncem luxusu. Nechejte zvuky větru a vod ostrova, aby pohladili Vaši duši a navodili tu pravou náladu pro následné procedury. Tyto lázně jsou známé jako ,,fontána mládí" a kombinují podstatu přírody a čistoty v mistrovských masážích, očištěních těla, zábalech, kosmetice, parních procedurách a dalším lázeňském potěšení. K dispozici jsou procedury charakteristické, procedury lázní Ayurvana a královské procedury. Lázně jsou zpoplatněny.
 
Pro děti:
Dětský bazén.
 
Pláž:
Soukromá písčitá pláž je přímo pod hotelem Santhiya Koh Phangan Resort & Spa, na kterou je úžasný výhled z hotelových pokojů.
 
Ubytování:
Objevte 99 pokojů a vil vytvořených s největší pečlivostí a s ohledem na přírodu. V Santhiya Koh Phangan Resort & Spa disponuje každá vila a pokoj deluxe prvky z týkového dřeva a zachycuje thajské ostrovní dědictví. V ubytování naleznete nejlepší možné vybavení pro zajištění dokonalého pobytu. Do vybavení pokojů patří postel o velikosti king a některé nabízejí oddělená lůžka. Dále disponují velkou terasou, verandou nebo balkonem, sejfem, satelitní TV, DVD/CD přehrávačem, telefonem s IDD, bezplatným WiFi v lobby a restauracích, velkou koupelnou, vanou a samostatnou sprchou, župany, pantoflemi, plážovými osuškami, zařízením na přípravu kávy a čaje, minibarem, vysoušečem vlasů a toaletními potřebami. Pokoje Deluxe jsou situovány v nízkopodlažní budově s panoramatickými výhledy na moře. Pool Villas se nacházejí v blízkosti pláže, mají venkovní koupelnu, obývací pokoj a soukromý bazén.
Soukromé bazény ve vilách - Ve vlastních vilách poznáte opravdový tropický svět s veškerým komfortem a luxusem začleněným do nedotčené přírody. Bazény s okouzlujícím designem potěší jak Vaše oči, tak také pomohou při osvěžení v soukromí během vyhřátého dne.
Santhiya Deluxe Room (43 m2) - Krásné pokoje na svahu hory jsou situovány v nízkopodlažní budově s prvky z týkového dřeva, dřevěnými mozaikovými stropy, dostatečným prostorem a výhledem na moře z verandy.
Santhiya Supreme Deluxe (48 m2) - Druhá kategorie luxusní kolekce pokojů Deluxe je Supreme Deluxe a z druhého patra nabízí romantické výhledy na hory a moře. Disponuje vlastní verandou se střešním oknem a denní válendou. Pokoj je vyzdoben tradičním thajským nábytkem a vyřezávanou dekorací.
Santhiya Supreme Deluxe - Pool Access (48 m2) - Pokoje Supreme Deluxe s přístupem do bazénu jsou postaveny na vrcholku kopce. Najdete zde verandu se zdobeným thajským obloukem a výhledem na hory a tropické kokosové háje. Budete si moci užívat přístupu do bazénu s unikátní terasou. Bazén Saaitara - V rezidenci Supreme Deluxe se nachází tento bazén s unikátními ponořenými lehátky a nádherným výhledem na moře. Velikost bazénu je 320 m2. Maximální obsazenost 2 dospělí a 2 děti.
Santhiya The Rock (86 m2) - Mezi přírodními kameny a tropickými ostrovními stromy je umístěna tato dvoupatrová vila s přírodou na dosah ruky.
Santhiya Seaview Villa Suite (85 m2) - Probouzejte se k nádherným výhledům na moře a užijte si vše, co Matka příroda vytvořila. Každá vila disponuje velkou koupelnou, ve které si můžete odpočinout a osvěžit své tělo, duši i mysl.
Santhiya Junior Pool Villa Suite (115 m2) - Tato vila je skrytým útočištěm se skalnatou zahradou uprostřed divoké tropické krajiny. Užijte si soukromí s vlastním bazénem.
Santhiya Hideaway Pool Villa Suite (115 m2) - Osvěžte se ve vlastním bazénku, který je součástí této vily v soukromí se skalnatou zahradou uprostřed divoké tropické krajiny. Maximální obsazenost 2 dospělí a 2 děti.
Santhiya Seaview Pool Villa Suite (115 m2) - Prémiové umístění těchto vil umožňuje hostům kochat se téměř ptačím pohledem na modré moře. Dýchne na Vás romantická atmosféra spolu s fascinující krásou ostrova. Vila disponuje vlastním bazénem vnitřní/venkovní vanou a nezapomenutelnými výhledy na západ slunce. Maximální obsazenost 2 dospělí a 2 děti.
Santhiya Grand Villa Suite (150 m2) - Užijte si čas strávený společně s přáteli či milovaným protějškem v překrásně navržení a komfortní dvoupatrové vile se dvěma ložnicemi. Perfektní místo pro relaxování ve vlastním kousku ráje.
Santhiya Sea View Pool Villa Suite Plus (115 m2) - Skvělou dovolenou s přáteli či příbuznými můžete strávit v překrásně navrženém prostředí poblíž pláže nebo na útesu s panoramatickým výhledem na moře. Maximální obsazenost 2 dospělí a 2 děti.
Santhiya Royal Grand Pool Villa Suite (197 m2) - Neuvěřitelný zážitek z jedinečného ubytování. S nádherným výhledem a bazénem s nekonečným okrajem se budete cítit jako v ráji, který oplývá tradičním místním designem. K dispozici je obývací pokoj, otevřená koupelna a dvě prostorné a nádherně zařízení ložnice. Vaše smysly nepochybně potěší bohatá zahrada. Vlastní bazén má velikost 20-40 m2. Maximální obsazenost 4 dospělí a 4 děti.
 
Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Hosté v pokojích, suitách či vilách si mohou vychutnat snídani, oběd a večeři v soukromí vlastního ubytování.V hotelu je k dispozici několik restaurací a barů:
Chantara Restaurant - Vychutnejte si gurmánskou thajskou a mezinárodní kuchyni společně se světovými víny za svitu měsíce. Chantara Restaurant představuje unikátní místo pro stolování. Je inspirována obdobím vlády krále Ramy V. a s dřevěnými interiéry poskytuje příjemnou atmosféru ať už pro snídaně, obědy či večeře. Kulinářské zážitky doplní krásný výhled na moře a jemný oceánský vánek. Na terase si můžete vychutnat pokrmy pod širým nebem. Pro intimní večeře a soukromé večírky je možné využít nedalekou klimatizovanou salu. V menu figurují lákavé saláty, mořské plody, drůbež, těstoviny a jedinečné thajské dezerty.
Mahkok - V tropické lesní krajině pod známým olivovníkem se nachází Mahkok s nabídkou báječných moučníků, pečivem a výběrem voňavé kávy či čaje. Relaxujte zde v příjemné atmosféře za uklidňujících zvuků přírody. Můžete si zde nakoupit také pár zajímavých suvenýrů na památku.
By The Sea & Bar - Poslouchejte zvuk vln a vyhřívejte se pod rozzářeným nebem při stolování u moře. Můžete relaxovat u osvěžujícího koktejlu nebo si dát lehký oběd či večeři na krásném pobřeží.
Soukromé večeře - Resort nabízí možnost zažít romantické stolování u večeře v soukromí na pláži. Je to ideální příležitost pro významné okamžiky s exkluzivním prostorem a pravou pohostinností. Budete si tak moci užít lahodnou večeři pod hvězdami při svíčkách.

Poloha na mapě ?

Ke stažení

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
18. 06. - 27. 06. 2024 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
69 261 Kč 65 780 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně Pokoj: 1/.. Celý popisek
Stručná poloha: z ostrova Koh Samui cca 30 minut v tr.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně
Pokoj: 1/2+1DLD2 - Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Stručná poloha:
z ostrova Koh Samui cca 30 minut
v tropickém pralese ve svahu nad pláží
v severovýchodní části ostrova

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 06. - 30. 06. 2024 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
73 808 Kč 70 100 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně Pokoj: 1/.. Celý popisek
Stručná poloha: z ostrova Koh Samui cca 30 minut v tr.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně
Pokoj: 1/2+1DLD2 - Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Stručná poloha:
z ostrova Koh Samui cca 30 minut
v tropickém pralese ve svahu nad pláží
v severovýchodní části ostrova

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
19. 06. - 28. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 28. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 28. 06. 2024 10 dní letecky Praha polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 28. 06. 2024 10 dní letecky Praha snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 28. 06. 2024 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
69 261 Kč 65 780 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně Pokoj: 1/.. Celý popisek
Stručná poloha: z ostrova Koh Samui cca 30 minut v tr.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně
Pokoj: 1/2+1DLD2 - Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Stručná poloha:
z ostrova Koh Samui cca 30 minut
v tropickém pralese ve svahu nad pláží
v severovýchodní části ostrova

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
19. 06. - 01. 07. 2024 13 dní letecky Praha polopenze
66 073 Kč 59 466 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 01. 07. 2024 13 dní letecky Vídeň polopenze
66 073 Kč 59 466 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 01. 07. 2024 13 dní letecky Praha snídaně
60 006 Kč 54 006 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
19. 06. - 01. 07. 2024 13 dní letecky Vídeň snídaně
60 006 Kč 54 006 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 29. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 29. 06. 2024 10 dní letecky Praha polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 29. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 29. 06. 2024 10 dní letecky Praha snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 29. 06. 2024 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
69 261 Kč 65 780 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně Pokoj: 1/.. Celý popisek
Stručná poloha: z ostrova Koh Samui cca 30 minut v tr.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně
Pokoj: 1/2+1DLD2 - Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Stručná poloha:
z ostrova Koh Samui cca 30 minut
v tropickém pralese ve svahu nad pláží
v severovýchodní části ostrova

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 06. - 02. 07. 2024 13 dní letecky Praha polopenze
66 073 Kč 59 466 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 02. 07. 2024 13 dní letecky Vídeň polopenze
66 073 Kč 59 466 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 02. 07. 2024 13 dní letecky Praha snídaně
60 006 Kč 54 006 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
20. 06. - 02. 07. 2024 13 dní letecky Vídeň snídaně
60 006 Kč 54 006 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
21. 06. - 30. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
21. 06. - 30. 06. 2024 10 dní letecky Praha snídaně
55 106 Kč 49 596 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
21. 06. - 30. 06. 2024 10 dní letecky Praha polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
21. 06. - 30. 06. 2024 10 dní letecky Vídeň polopenze
59 353 Kč 53 418 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe Celý popisek
Cena zahrnuje: leteckou dopravu letištní taxy transfe.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá os. - pokoj Supreme Deluxe
Cena zahrnuje:
leteckou dopravu
letištní taxy
transfery
ubytování na uvedený počet nocí
snídaně
služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
pojištění léčebných výloh od ERV
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
připojištění od ERV viz níže
21. 06. - 30. 06. 2024 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
69 261 Kč 65 780 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně Pokoj: 1/.. Celý popisek
Stručná poloha: z ostrova Koh Samui cca 30 minut v tr.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe pokoj, snídaně
Pokoj: 1/2+1DLD2 - Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Stručná poloha:
z ostrova Koh Samui cca 30 minut
v tropickém pralese ve svahu nad pláží
v severovýchodní části ostrova

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Další používané názvy

 • Bangkok - Ko Phangan (Thajsko)-Santhiya Koh Phangan Resort & Spa, Ko Phangan
 • Bangkok - Ko Samui - Ko Phangan (Thajsko)-Santhiya Koh Phangan Resort & Spa, Ko Phangan
 • Hotel Santhiya Resort
 • Santhiya Koh Phangan Resort & Spa
 • Santhiya Koh Phangan Resort And Spa
 • Santhiya Resort
 • SANTHIYA RESORT AND SPA

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
 • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko