Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Lanta - informace

Hledáte zájezd na krásný thajský ostrov Ko Lanta? Ko Lanta je jedním z nejoblíbenějších thajských ostrovů v oblasti Andamanského moře, který nabízí nádherné pláže, klidnou atmosféru a dobrodružství. Zájezdy na Ko Lanta vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou.   Ko Lanta je krásný ostrov v Thajsku nacházející se v Andamanském moři, jihozápadně od Bangkokského... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný thajský ostrov Ko Lanta? Ko Lanta je jedním z nejoblíbenějších thajských ostrovů v oblasti Andamanského moře, který nabízí nádherné pláže, klidnou atmosféru a dobrodružství. Zájezdy na Ko Lanta vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou.

 

Ko Lanta je krásný ostrov v Thajsku nacházející se v Andamanském moři, jihozápadně od Bangkokského zálivu. Tento ostrov je známý svými písečnými plážemi, úžasnými potápěčskými lokalitami a relaxační atmosférou, což ho činí oblíbeným cílem pro dovolenou.

Jednou z hlavních atrakcí na ostrově Ko Lanta jsou jeho krásné pláže. Ostrov nabízí mnoho písečných pláží, jako je Long Beach, Klong Dao Beach a Kantiang Bay, které jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Pláže jsou čisté, klidné a obklopené palmami, což vytváří idylický prostředí.

Ostrov Ko Lanta je také významným potápěčským cílem. V okolí ostrova se nachází několik úžasných potápěčských lokalit, kde můžete pozorovat korálové útesy a pestrou mořskou faunu. Existuje mnoho potápěčských center, které nabízejí kurzy pro potápěče všech úrovní zkušeností.

Město Saladan na severním konci ostrova je hlavním obchodním a turistickým centrem. Zde najdete restaurace, obchody s suvenýry a tradiční trhy. Město je také výchozím bodem pro výlety do okolních ostrovů.

Ostrov Ko Lanta má relaxační a přátelskou atmosféru, což ho činí ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci krásných pláží, potápění a thajského pohostinnosti. Je to místo, kde se setkávají pláže, dobrodružství pod hladinou moře a klidná atmosféra.

 

Mapa Ko Lanta - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám