Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Chang - informace

Hledáte zájezd do krásné thajské destinace Ko Chang? Ko Chang je jedním z největších thajských ostrovů v oblasti východního Thajska a nabízí nádherné pláže, pralesní přírodu a dobrodružství. Zájezdy do Ko Chang vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou.   Ko Chang je nádherný ostrov nacházející se v Thajsku v zálivu Siam na východním pobřeží země, poblíž hranice s... Celý popis

Hledáte zájezd do krásné thajské destinace Ko Chang? Ko Chang je jedním z největších thajských ostrovů v oblasti východního Thajska a nabízí nádherné pláže, pralesní přírodu a dobrodružství. Zájezdy do Ko Chang vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou.

 

Ko Chang je nádherný ostrov nacházející se v Thajsku v zálivu Siam na východním pobřeží země, poblíž hranice s Kambodžou. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, pralesy a dobrodružnými aktivitami, což ho činí oblíbeným cílem pro dovolenou.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na ostrově je jeho nádherné pobřeží s mnoha plážemi. Každá pláž na Ko Chang má svůj vlastní charakter, od klidných a odlehlých pláží po ty, které nabízejí živý noční život a vodní sporty. White Sand Beach, Lonely Beach, a Klong Prao Beach jsou některé z oblíbených pláží, které stojí za návštěvu.

Ostrov Ko Chang je také domovem přírodního krásy, včetně pralesů a vodopádů. Můžete podniknout trekking do vnitrozemí, kde můžete pozorovat místní floru a faunu, včetně vzácných druhů. Návštěva vodopádu Klong Plu je také populární aktivitou.

Pro dobrodruhy nabízí Ko Chang širokou škálu outdoorových aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plachtění, kajakování a horská cyklistika. Ostrov je také výchozím bodem pro výlety do okolních menších ostrovů a potápěčských lokalit.

Město Ban Bang Bao, které se nachází na jižním konci ostrova, je rybářským přístavem a oblíbeným místem pro procházky a ochutnávku mořských plodů. Zde najdete také tradiční rybářské vesnice na pilotách, které jsou jedinečným znakem Ko Chang.

Ko Chang nabízí pohodovou atmosféru, krásnou přírodu a mnoho dobrodružství pro cestovatele. Je to místo, kde se setkávají pláže, příroda a zábava v jedinečné thajské atmosféře.

Mapa Ko Chang - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám