Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svazijsko - informace

Hledáte zájezd do Svazijska? Svazijsko, které nyní nese jméno Eswatini, je krásnou africkou destinací, která nabízí nádhernou přírodu, kulturu a tradice. Eswatini je známé svými deštnými pralesy, horskými krajinami a národními parky. Můžete podniknout výlety do Mlilwane Wildlife Sanctuary nebo Hlane Royal National Park a pozorovat divokou zvěř,...

Informace o zemi Svazijsko

Hledáte zájezd do Svazijska? Svazijsko, které nyní nese jméno Eswatini, je krásnou africkou destinací, která nabízí nádhernou přírodu, kulturu a tradice. Eswatini je známé svými deštnými pralesy, horskými krajinami a národními parky. Můžete podniknout výlety do Mlilwane Wildlife Sanctuary nebo Hlane Royal National Park a pozorovat divokou zvěř, včetně slonů, žiraf a nosorožců.

 

Svazijsko, plným názvem Království Svazijsko (nyní oficiálně známé jako eSwatini), je malý vnitrozemský stát v jižní Africe. Tato země je známá svými krásnými kopcemi, tradičními kulturami a přátelským obyvatelstvem.

Městem, které slouží jako administrativní a ekonomické centrum Svazijska, je Mbabane. Dalším významným městem je Lobamba, které je zákonodárným a královským centrem země.

Svazijsko je charakteristické svými kopcovitými krajinami a úchvatnými scenériemi. V zemi najdete tradiční vesnice, které odrážejí místní kultury a způsob života. Krásné kopce a údolí dělají z tohoto místa skvělou destinaci pro pěší turistiku a pozorování divoké přírody.

Kulturní scéna Svazijska je bohatá a různorodá. Země má bohaté tradiční kultury, včetně hudby, tance a řemesel. Tradiční tance jako Sive, Umhlanga a Sibhaca jsou součástí místních oslav a festivalů. Kromě toho má Svazijsko také krásné umění, které zahrnuje malbu na skle, tkalcovství a keramiku.

Historie Svazijska zahrnuje období kolonizace Brity a osamostatnění země v roce 1968. Svazijsko je konstituční monarchií, kde má král důležitou roli v politickém a kulturním životě země.

Kuchyně Svazijska zahrnuje pokrmy, jako je sadza (kukuřičná kaše), umncweba (kousky masa smažené v omáčce) a umkhunsu (pikantní omáčka). Tradiční jídla jsou často doprovázena zeleninou, rýží a fazolemi. Země má také tradiční nápoje, včetně sorghumového piva a medoviny.

Svazijsko je ideálním místem pro turisty, kteří hledají autentický africký zážitek, krásnou přírodu a kulturní bohatství. Země nabízí možnosti pro prozkoumávání tradičních vesnic, turistiku v přírodě a účast na místních festivalech a oslavách. Svazijsko je místem, kde se setkávají přírodní krásy, kulturní dědictví a srdečné přivítání místního obyvatelstva, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Svazijsko - informace o destinacích

Mapa Svazijsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám