Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svatý Tomáš a Princův ostrov - informace

Hledáte zájezd na nádherný Svatý Tomáš a Princův ostrov? Zájezdy na Svatý Tomáš a Princův ostrov vás zavedou na dvě nádherné tropické destinace v Atlantském oceánu, které jsou známé svými deštnými pralesy, plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Svatý Tomáš a Princův ostrov jsou známé svými nádhernými plážemi s jemným pískem a teplými vodami,...

Informace o zemi Svatý Tomáš a Princův ostrov

Hledáte zájezd na nádherný Svatý Tomáš a Princův ostrov? Zájezdy na Svatý Tomáš a Princův ostrov vás zavedou na dvě nádherné tropické destinace v Atlantském oceánu, které jsou známé svými deštnými pralesy, plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Svatý Tomáš a Princův ostrov jsou známé svými nádhernými plážemi s jemným pískem a teplými vodami, které jsou ideální pro odpočinek a vodní aktivity.
 
Svatý Tomáš a Princův ostrov, plným názvem Demokratická republika Svatý Tomáš a Princův ostrov, je ostrovní stát ležící v Atlantském oceánu, poblíž západního pobřeží Afriky. Tato země je známá svými nádhernými tropickými plážemi, deštnými pralesy, bohatou biodiverzitou a portugalským koloniálním dědictvím.

Hlavním městem a největším městem Svatého Tomáše a Princova ostrova je São Tomé. Město je kulturním a hospodářským centrem země a nabízí historické památky, trhy a architektonické poklady z koloniální éry.

Svatý Tomáš a Princův ostrov jsou obklopeny nádhernými plážemi s bílým pískem a azurovým mořem. Pláže, jako Praia Piscina nebo Praia Jale, jsou ideální pro plavání, potápění a vodní sporty. Vnitrozemí ostrovů nabízí deštné pralesy, vodopády a krásné horské scenérie, které jsou ideální pro pěší turistiku a přírodní pozorování.

Kulturní scéna Svatého Tomáše a Princova ostrova je ovlivněna portugalskou kulturou a místními tradicemi. Tradiční hudba a tance jsou důležitou součástí kulturního dědictví, včetně tance tchiloli a hudby kizomba. Ostrovy mají také historické kláštery a kostely, které jsou otevřeny pro veřejnost.

Historie Svatého Tomáše a Princova ostrova zahrnuje období portugalské kolonizace a obchodu s otroky. Země získala nezávislost na Portugalsku v roce 1975 a stala se demokratickou republikou.

Kuchyně Svatého Tomáše a Princova ostrova zahrnuje pokrmy, jako je ryba, mořské plody, tropické ovoce a fazole. Tradiční pokrmy zahrnují rybu na pite (rybí polévka), feijoada (fazole s vepřovým masem) a arroz doce (sladká rýže). Na ostrovech je také oblíbený kávový nápoj známý jako "cafézinho."

Svatý Tomáš a Princův ostrov jsou ideálním místem pro turisty, kteří hledají přírodní krásy, pláže, dobrodružství a kulturu. Tato destinace nabízí rozmanité možnosti pro dovolenou, od relaxace na plážích po dobrodružství v deštném pralese a poznávání portugalského koloniálního dědictví. Svatý Tomáš a Princův ostrov jsou místem, kde se setkávají bohatá biodiverzita, kulturní rozmanitost a tropický ráj, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Svatý Tomáš a Princův ostrov - informace o destinacích

Mapa Svatý Tomáš a Princův ostrov - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám