Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svatý Bartoloměj - informace

Hledáte zájezd na malebný Svatý Bartoloměj? Zájezdy na Svatý Bartoloměj vás zavedou na tento krásný karibský ostrov, který je známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a exkluzivní atmosférou. Svatý Bartoloměj je jednou z nejexkluzivnějších destinací v Karibiku. Ostrov nabízí nádherné pláže, které jsou ideální pro slunění a koupání, a také...

Informace o zemi Svatý Bartoloměj

Hledáte zájezd na malebný Svatý Bartoloměj? Zájezdy na Svatý Bartoloměj vás zavedou na tento krásný karibský ostrov, který je známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a exkluzivní atmosférou. Svatý Bartoloměj je jednou z nejexkluzivnějších destinací v Karibiku. Ostrov nabízí nádherné pláže, které jsou ideální pro slunění a koupání, a také jsou vyhledávány milovníky vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění a jachting.

Svatý Bartoloměj, plným názvem Collectivity of Saint Barthélemy, je malý francouzský zámořský ostrov nacházející se v Karibiku. Tato země je známá svou krásnou krajinou, plážemi, luxusními rezorty a exkluzivním životním stylem.

Hlavním městem a největším městem na ostrově je Gustavia. Město je známé svými butiky, restauracemi, a přístavem pro jachty, který přiláká bohaté a slavné z celého světa.

Svatý Bartoloměj je obklopen bílými písčitými plážemi, které jsou obklopeny tyrkysově modrým karibským mořem. Mezi nejznámější pláže patří Plage de St. Jean a Anse de Grand Cul-de-Sac, které nabízejí možnosti pro plavání, potápění a vodní sporty.

Kulturní scéna Svatého Bartoloměje je ovlivněna francouzskou kulturou a zahrnuje exkluzivní restaurace, galerie a módní obchody. Na ostrově se také konají kulturní akce, jako je Festival Gastronomique, který slaví gastronomii a víno.

Historie Svatého Bartoloměje zahrnuje období kolonizace Francouzi a Švédskem. Francie převzala kontrolu nad ostrovem v 19. století, a od té doby je Svatý Bartoloměj francouzským zámořským územím.

Kuchyně Svatého Bartoloměje je ovlivněna francouzskou kuchyní a karibskými ingrediencemi. Tradiční pokrmy zahrnují kari, rybu a mořské plody. Na ostrově je také oblíbený rum a víno, které lze ochutnat v místních restauracích.

Svatý Bartoloměj je ideálním místem pro turisty, kteří hledají luxusní dovolenou, pláže a vodní aktivity. Ostrov je oblíbeným místem pro milovníky jachtingu a potápění, a nabízí možnosti pro relaxaci na plážích a návštěvu exkluzivních restaurací a butiků. Svatý Bartoloměj je místem, kde se setkává krása Karibiku, luxusní životní styl a francouzská elegance, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Svatý Bartoloměj - informace o destinacích

Mapa Svatý Bartoloměj - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám