Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Umm Al Quwain - informace

Hledáte zájezd do Umm Al Quwain, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Umm Al Quwain vás zavedou do tohoto klidného a malebného emirátu, který se nachází na pobřeží Perského zálivu. Umm Al Quwain je jedním z menších emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) a nachází se na severu země, na pobřeží Perského zálivu. I když je to jeden z nejmenších emirátů, nabízí... Celý popis

Hledáte zájezd do Umm Al Quwain, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Umm Al Quwain vás zavedou do tohoto klidného a malebného emirátu, který se nachází na pobřeží Perského zálivu.

Umm Al Quwain je jedním z menších emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) a nachází se na severu země, na pobřeží Perského zálivu. I když je to jeden z nejmenších emirátů, nabízí návštěvníkům řadu přírodních krás, historických památek a aktivit.

Jednou z hlavních atrakcí v Umm Al Quwain je jeho krásné pobřeží s písčitými plážemi. Tyto pláže jsou ideální pro odpočinek, slunění a vodní sporty. Návštěvníci zde mohou také zažít tradiční rybolov, protože emirát má bohatou rybářskou tradici.

Umm Al Quwain je také známé svými historickými památkami. Al-Dur Archaeological Site je archeologické naleziště, které představuje pozůstatky starověké osady a chrámu, což poskytuje pohled na historii této oblasti.

Další významnou atrakcí je Umm Al Quwain Fort, historická pevnost postavená v 18. století, která sloužila jako obranný hrad. Nyní je to muzeum, které představuje život v emirátu v minulosti a nabízí pohled na tradiční architekturu.

Pro milovníky přírody je přírodní rezervace Al Sinniyah Island oblíbeným místem. Tato rezervace je domovem pro mnoho druhů ptáků a dalších živočichů, a návštěvníci mohou pozorovat místní flóru a faunu.

Umm Al Quwain je také proslulé svými lázněmi a wellness centry, kde návštěvníci mohou relaxovat a užívat si tradiční arabské procedury a masáže.

Celkově vzato, Umm Al Quwain je malebným emirátem, který nabízí klidné pláže, historické památky a příležitosti k relaxaci. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného městského života a autentický pohled na tradiční arabský způsob života.

Mapa Umm Al Quwain - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám