Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Fujairah - informace

Hledáte zájezd do Fujairah, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů, který se nachází na východním pobřeží? Naše zájezdy do Fujairah vám umožní objevit tuto malebnou destinaci, která je známá svými krásnými plážemi, horskými scenériemi a kulturními poklady. Fudžajra, jeden z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE), leží na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, poblíž... Celý popis

Hledáte zájezd do Fujairah, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů, který se nachází na východním pobřeží? Naše zájezdy do Fujairah vám umožní objevit tuto malebnou destinaci, která je známá svými krásnými plážemi, horskými scenériemi a kulturními poklady.

Fudžajra, jeden z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE), leží na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, poblíž Ománského vnitrozemí a Hormuzského průlivu. Tento emirát je známý svou krásnou přírodou, klidnými plážemi, historickými památkami a kulturou.

Fudžajra je obklopena dramatickými horami Hajar Mountains, což činí tuto oblast atraktivním pro milovníky outdoorových aktivit. Horolezci a turisté sem přicházejí, aby prozkoumali malebné hory, horské vesnice a skalní útvary.

Jednou z nejvýznamnějších památek v emirátu Fudžajra je Fudžajra Fort, stará opevněná pevnost, která poskytuje pohled na historii města. Fort byl postaven na ochranu před útoky a je ukázkou tradičního opevněného architektonického stylu.

Fudžajra nabízí také krásné pláže na pobřeží Ománského zálivu, které jsou ideální pro relaxaci, plavání a potápění. Mnoho resortů nabízí wellness procedury a vodní sporty, což dělá Fudžajru atraktivním místem pro odpočinek.

Jedna z nejznámějších pláží v emirátu je Snoopy Island, která je oblíbená mezi potápěči díky svým podmořským korálovým útesům a pestrou podmořskou faunou.

Fudžajra je také proslulá svou kulturou a historií. V emirátském muzeu v Fudžajře můžete objevit tradiční oděvy, zbraně a artefakty, které ilustrují minulost tohoto regionu.

Celkově vzato, Fudžajra je poklidným a přírodně krásným emirátem, který nabízí kontrast k velkoleposti a modernosti Dubaje a Abú Dhabí. Je to místo pro ty, kteří hledají klid, krásnou přírodu a autentický pohled do tradičního arabského života.

Mapa Fujairah - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám