Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - informace

Hledáte zájezd do Dubaje, perly Blízkého východu a jednoho z nejluxusnějších měst na světě? Naše zájezdy do Dubaje vám umožní prozkoumat tuto moderní metropoli, která je známá svými vysokými mrakodrapy, luxusními letovisky, nákupními centry a inovativní architekturou. Dubaj, nejznámější a největší emirát Spojených arabských emirátů (SAE), je kosmopolitní metropolí, která je synonymem luxusu,... Celý popis

Hledáte zájezd do Dubaje, perly Blízkého východu a jednoho z nejluxusnějších měst na světě? Naše zájezdy do Dubaje vám umožní prozkoumat tuto moderní metropoli, která je známá svými vysokými mrakodrapy, luxusními letovisky, nákupními centry a inovativní architekturou.

Dubaj, nejznámější a největší emirát Spojených arabských emirátů (SAE), je kosmopolitní metropolí, která je synonymem luxusu, moderní architektury a nadčasového životního stylu. Nachází se na pobřeží Perského zálivu a je známý svými výstředními stavbami, nákupními možnostmi, luxusními hotely a bohatou kulturou.

Jednou z hlavních atrakcí v Dubaji je Burj Khalifa, nejvyšší mrakodrap na světě. S výškou přesahující 828 metrů nabízí dechberoucí výhledy na město a Perský záliv. Kromě toho je v Dubaji i spousta dalších výstředních staveb, jako jsou Burj Al Arab, známý jako sedmihvězdičkový hotel, a Palm Jumeirah, umělý ostrov ve tvaru palmy s luxusními rezorty.

Dubai Mall je jeden z největších nákupních center na světě a oblíbeným místem pro milovníky nakupování. V nákupním centru najdete obchody světových značek, obrovské akvárium, kluziště a mnoho restaurací. Nedaleko od nákupního centra se nachází Burj Khalifa Fountain, největší fontána na světě, která každý večer předvádí světelnou show synchronizovanou s hudbou.

Dubaj je známý svými luxusními hotely, jako je Atlantis The Palm na Palm Jumeirah, a jeho bohatým kulturním dědictvím. Staré město Dubaje, známé jako Dubai Creek, je místo, kde najdete tradiční trhy, zvané souky, kde můžete nakupovat koření, textilie a suvenýry. Na druhé straně Dubaj Creek se nachází historická čtvrť Al Fahidi, kde najdete zachované historické budovy a muzea, jako je Dubai Museum.

Dubaj je také rájem pro milovníky adrenalinových sportů. Město nabízí různé aktivity, jako jsou jízda na písečných dunách, skydiving, závodní auta na okruhu Dubai Autodrome a potápění ve světově proslulých lokalitách podmořského světa.

Celkově vzato, Dubaj je městem kontrastů, kde se setkávají tradiční arabská kultura a futuristická modernost. Je to místo, kde můžete zažít luxus, dobrodružství a pohostinnost, což ho činí jedním z nejžádanějších turistických destinací na světě.

Videa

WILD WADI WATERPARK

Mapa Dubaj - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám