Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa hotel

Jedinečný plážový hotel v Dubaji nabízející skvělé all inclusive. Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa - plážový resort na ploše s rozlohou 128 akrů krásných zahrad, potůčků, jezírek a vodopádů, s vlastní soukromou pláží v délce 800 metrů je ideálním místem pro relaxaci. Hosté, kteří si potrpí na ...

560 zájezdů 192 last minute od 34 310 Kč

Popis hotelu ?

www.jebelali-international.com

Jedinečný plážový hotel v Dubaji nabízející skvělé all inclusive. Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa - plážový resort na ploše s rozlohou 128 akrů krásných zahrad, potůčků, jezírek a vodopádů, s vlastní soukromou pláží v délce 800 metrů je ideálním místem pro relaxaci. Hosté, kteří si potrpí na luxus, výjimečný servis a komplexní relaxaci, zde najdou skutečný ráj. Ráj odpočinku, ale i exkluzivních aktivit. S výběrem z více než 50-ti každodenních aktivit se vy, Vaše rodina, děti ani obchodní partneři nebudete nikdy nudit. Ať už se rozhodnete pro popíjení koktejlů na pláži, plavání s koňmi, návštěvu zvířecího areálu, golf či exkluzivní kulinářský zážitek..... možnosti Vašeho výběru jsou takřka neomezené ...
Pětihvězdičkový hotel Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa je tvořen dvěma částmi: Jebel Ali Hotel a exclusivní Palm Tree Court & Spa.
Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa můžeme doporučit párům i rodinám s dětmi (dětská cena až do 16 let), mladým i seniorům, klientům hledajícím zábavu a rozptýlení i těm, kteří dávají přednost klidu a relaxaci.
Jebel Ali Golf Resort & Spa je opravdu pro všechny!!!
Poloha
Luxusní hotel Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa se nachází přímo u 800 metrů dlouhé písečné pláže v oblasti Jebel Ali, která patří k Dubaji. Hotelový komplex leží v rozsáhlé tropické zahradě (128 akrů), s velkým bazénem obklopeným lehátky a palmami, s potůčky a vodopády. Součástí unikátního komplexu je vyhlášené devítijamkové golfové hřiště (speciální green fee pro klienty hotelu). Pětihvězdičkový hotel se nachází poblíž uměle vytvořeného ostrova Jebel Ali Palm Island. Hotel nabízí svým hostům až 3x denně bezplatný hotelový bus do centra Dubaje (cca 40 minut). Dubai Marina je vzdálená cca 15 minut jízdy. Jebel Ali Free Zone, Dubai Media a Internet City, Mall of the Emirates cca 20 minut jízdy. Na mezinárodním letišti v Dubaji jste za cca 40 minut, na mezinárodním letišti v Abu Dhabi za cca 50 minut.
Vybavení
Resort se skládá ze dvou částí: Jebel Ali Beach Hotel – 260 pokojů a suite s výhledem na golfové hřiště nebo na moře (po kompletní renovaci v prosinci 2009) a Palm Tree Court & Spa – 134 Junior, Palm Tree a Royal Jasmine suite v 6 luxusních nízkopatrových vilách. Dva výjimečné hotely - jeden úžasný resort se spoustou sportovních a společenských aktivit!
Prostorná hala s recepcí a směnárnou, 24 hodinový servis, možnost využití bezdrátového internetu WI-FI v celém hotelovém komplexu zdarma, půjčovna aut, nákupní arkáda, business centrum, salón krásy, kadeřnictví, čistírna, prádelna, čištění bot a obchod se suvenýry. Nově renomované jsou také konferenční prostory a velmi dobře vybavené cateringové prostory umožňují uspořádání různých banketů jak v prostředí pláže, tak i v rozlehlých zahradách.
V obrovské tropické zahradě s potůčky a vodopády se nacházejí tři bazény s regulovanou teplotou vody. Dva bazény se sladkou vodou a jeden bazén se slanou vodou. K dispozici jsou také dva dětské bazény a bary u bazénů.
Luxusní lázeňské centrum hotelu Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa je prvotřídním moderním wellness zažízením pod záštitou společnosti Elemis. Zkušení profesionálové nabí 40 inovativních procedur pro Vaše tělo i obličej, které byly vyvinuty především k omlazení těla, mysli a duše. Lázně nabízí 10 luxusních místností pro terapie, speciální Hammam ve stylu tradičních tureckých lázní, prostorné šatny, majlis pro ženy, relaxační salónek, butik a „wet spa facilities“ – jacuzzi, saunu, páru a povzbuzující sprchy. Všichni hosté, kteří si objednají terapii, zároveň dostanou zdarma vstup do „the wet spa facilities“. Po kůře můžete relaxovat v majlis nebo v salónku, kde Vám bude naservírován bylinkový čaj, ovocný džus a ovoce jako pozornost podniku.
Mladší návštěvníci se mohou těšit na hotelový klub, který nabízí celotýdenní program aktivit pro všechny zdarma. CoolZone Kid’s Club, který pořádá aktivity jako tancování, umění, puzzle, stolní hry, výroba náramků, výroba pohlednic, malování, PlayStation 3, večerní aktivity a večeře formou bufetu. Dále nabízí poznávání přírody ve zvířecím koutku – jízdy na velbloudech, krmení ryb, pozorování ptáků, aktivity spojené s bio zahradou. Děti se mohou "vyblbnout" pouze jim určených dvou bazénech. Za příplatek je možná jízda na poníkovi pro děti mezi 4–7 lety a hlídání dětí.
Můžete si také zacvičit ve výborně vybaveném fitness centru, zajezdit si na velbloudovi, zahrát badminton (klimatizovaný badmintonový kurt), zahrát obří šachy, zajezdit si na koni, zahrát pétanque, squash (2 klimatizované squashové kurty), tenis (4 tenisové kurty), volejbal nebo třeba stolní tenis či biliár. Samostatnou kapitolu nabídky tvoří golfový klub a střelecký klub, kterým se věnujeme níže. K hotelu patří také jachtařský přístav. Nechybí samozřejmě ani nabídka vodních sportů a aktivit na pláži a ve vodě. Hosté mají na výběr z bohaté nabídky: aquaerobik, jízda na banánu, jízdy na lodích, plachtění, plavba na katamaránu, jízdy na vodních kolech (donut ride), potápění, rybaření, půjčení si kajaku, let kluzákem, wakeboarding, vodní polo, vodní lyžování, šnorchlování, windsurfing a plavaní s koňmi (sea swimming with horses).
Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa nabízí pro hotelové hosty zdarma transfery do centra Dubaje, do vyhlášených nákupních center Ibn Battuta and Mall of the Emirates, do Aquaventure Water parku v hotelu The Atlantis na ostrově Palm Island, do nočních klubů Souk Madinat & Souk Al Bahar.
Golfový Klub
Velmi uznávané 9-ti jamkové golfové hřiště Jebel Ali Golf Course, které je velmi proměnlivé s dlouhými a širokými fervejemi. Nabízí nádhernou krajinu, kde budete hrát ve stínech stromů a keřů a budete obklopeni mnoho druhy exotických ptáků, jako je páv, křepelka či perlička. Hřiště v sobě snoubí výborné golfové vybavení spolu s pohostinností a řadou dalších volno časových aktivit. Nabízí 9-ti jamkové hřiště na 3 201 yardech. 5 jamek je krásně zakomponováno do prostředí solného jezera se třemi dřevěnými mosty. Mezi další vybavení klubu patří obchod s profesionálním vybavením, video analýza švihu a 8 restaurací. Golfový hráči s licencí či oficiálním handicapem jsou vítání pro hru na hřišti, začátečníkům není dovolena hra na hřišti, ale mohou si zakoupit lekce nebo používat zkušební příslušenství. Golfové oblečení je vyžadováno a předchozí rezervace jsou nezbytné.

Střelecký klub
Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa má vlastní, moderně vybavený, střelecký klub na olympijské úrovni. Pro hosty a to jak pro zkušené, tak i pro nováčky je klub je vybaven 10 dráhami po 25m, vše počítačově kontrolováno, široký výběr ze zbraní, vhodné pro vnitřní či lovecké střílení. Nabízí se i simulátor s vojenskými zbraněmi, kde v místnosti k tomu určené střílíte na nepřátele promítající se na obrazovce. Návštěvu klubu lze realizovat jak individuálně tak ve skupinách od 6 do 20 osob. 4 hodinové kurzy v odpoledních nebo večerních hodinách dávají návštěvníkům dostatek času procvičit si své dovednosti ve střílení z různých zbraní a vyzkoušet simulátor.
Jako "exclusivní perličku" v hotelu Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa nabízíme let kluzákem Jebel Ali Golf Resort & Spa Seawings. Máte na výběr z 30 nebo 40 minutového letu. Během obou letů budete mít jedinečnou možnost spatřit ikony města z ptačí perspektivy, mezi které nepochybně patří Palm Island, World Islands, Dubai Marina, Burj Al Arab, nejvyšší budova světa Burj Khalifa, staré město Deira a další. Nejexkluzivnější variantou je Váš soukromí let, pokud chcete tento zážitek sdílet jen se svými blízkými, zajistíme Vám osobní charter. Den i čas odletu je na Vás.
Restaurace
Jak jsme Vás již informovali výše, hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů, z Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa a hotelu Palm Tree Court & Spa. Hosté hotelu mohou využívat restaurací v obou hotelech. Celkem resort nabízí 15 restaurací, barů a salónků servírujících italskou, asijskou i mezinárodní kuchyni. Dále v resortu najdete i taneční klub Clipper Bar.
Ibn Majed Restaurant
Je hlavní restaurací, kde je podávána snídaně, polední a večerní bufet. Vydejte se každý den na objevování jiné z mezinárodních kuchyní. Každý den je jiný tématický večer. Počínaje britskou nocí v pondělí, libanonskou v úterý, italskou ve středu, ve čtvrtek je vše na pánvi wok a nudle, pátku patří mořské plody, francouzký večer v sobotu až po „roast and splits“ vše grilované v neděli.
Captain’s
Restaurace a bar na pláži s výhledem na moře a palmy. Vychutnejte si lehké obědy a svačinky během dne nebo k večeru drink při západu slunce, happy hour od 17:30 do 18:30, sleva 30% na všechny nápoje.
La Fontana
La Fontana nabízí snídaně formou bufetu, obědy nebo tematické večeře. Jídlo si můžete vychutnat uvnitř nebo na venkovní terase s výhledem na jeden z bazénů. Mezi tematickémi večeřemi najdete pondělní karibský karneval, v úterý Alpský večer, ve středu indický, čtvrtek mexický, pátek středomořský, sobotu arabskou barbeque a v neděli vzdálený východ.
La Fontana Infinity Pool Bar
Bar u bazénu Vás osvěží řadou lehkých salátů a koktejlů.
La Traviata
Čistě italská restaurace Vás potěší výtečnou domácí kuchyní. Nasajte bezstarostnou atmosféru Bella Italia a Aperitivo Bar. Ochutnejte speciality italského šéfkuchaře Juri Pelusi v krásné atmosféře dřevěných interiérů nebo na venkovní terase.
Mushref Bar
Deluxe Cocktail Bar v 7. patře Jebel Ali Hotel, nabízí širou paletu koktejlů a drinků, živou hudbu a krásné výhledy.
Oasis Lodge
Poskytuje občertsvení na golfovém hřišti.
Palmito Pool Bar
Bar u bazénu servírující něco k snědku a koktejly.
Shooters
Steaky, texaskou a mexickou kuchyni, to vše naleznete v Shooters, která je ve střeleckém klubu. Velmi populární restaurace pro své úžasné, grilované steaky. Prosklená stěna umožňuje během jídla pozorovat střelce. Pravidelná autobusová doprava z hotelu od 13:00 každou hodinu a od 19:00 každých 30min.
Signatures
Restaurace oceněná restaurací za světovou kuchyni 21. století se svědomím.
Sports Café
Perfektní místo na skleničku před či po hře golfu. Laděná ve dřevě s vanilkovým nádechem nabízí klasickou kuchyni spolu s tradičním občerstvením hospod. Venkovní terasa s výhledem na přístav je ideální k relaxaci. Happy hour, během níž všechny nápoje s 30% slevou, je od 18:30 do 19:30. Nachází se v klubu Joumana.
Sunset Lounge
Dejte si malé občerstvení s výhledem na pláž a zahrady.
The Anchor
Al fresco oběd nebo jiné lehké pokrmy jako sandviče a saláty obklopeni palmami s výhledem na pláž, záliv a západ slunce.
White Orchid Lounge
Salónek, kde si vychutnáte svůj koktejl s vystoupením živé hudby. Dekorace je inspirovaná blízkou Dubai Marinou. Happy hour mezi 12:00 a 13:00 a 19:00 a 20:00.
White Orchid Restaurant
Restaurace nabízí úchvatný výhled do svěžích zahrad resortu a písečnou pláž. Naláká Vás na speciality vzdáleného východu. Menu nabízí směs vybraných pokrmů z Číny, Japonska a Thajska, což je zárukou vynikajícího kulinářského zážitku.
Pláž
Hotel Jebel Ali Beach Resort Golf & Spa se nachází přímo u 800 metrů dlouhé privátní pláže s jemným bílým pískem. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.
Ubytování
Resort se skládá ze dvou částí:
Jebel Ali Hotel – 260 pokojů a suite s výhledem na golfové hřiště nebo na moře (po kompletní renovaci v prosinci 2009).
Palm Tree Court & Spa – 134 Junior, Palm Tree a Royal Jasmine suite v 6 luxusních nízkopatrových vilách.
Hotelová část
Pokoje tohoto inovativního hotelového resortu byly kompletně renovovány v prosinci 2009. Hotel má pět pater. V prvním patře jsou standardní pokoje za výhodnou cenu. Větší rodiny mají možnost využít Family Rooms.
Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, satelitní plazmový televizor, trezor, minibar, kávovar, koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem a telefonem, balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. Možnost připojení bezdrátového internetu zdarma.
Garden View Room 30 m²
balkon, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, vhodné až pro 2 dospělé a jedno dítě do 18-ti let.
Sea View Room 30 m²
menší balkon s výhledem na moře a přístav, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, vhodné až pro 2 dospělé a jedno dítě do 18-ti let.
Family Garden View Room 60 m²
výhled do zahrady a na golfové hřiště, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, se dvěma propojenýma ložnicemi vhodné pro 2 dospělé a dvě děti do 18-ti let.
Family Sea View Room 60 m²
výhled na moře a přístav, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, se dvěma propojenýma ložnicemi, vhodné pro 2 dospělé a dvě děti do 18-ti let.
Superior Garden View Room 60 m²
výhled do zahrady a na golfové hřiště, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, se dvěma propojenýma ložnicemi, vhodné pro 2 dospělé a dvě děti do 18-ti let.
Superior Golf View Room 60 m²
výhled na moře a přístav, bezplatné Wi-Fi, set na přípravu čaje a kávy, LCD TV, trezor, se dvěma propojenýma ložnicemi vhodné pro 2 dospělé a dvě děti do 18-ti let. Vstup do Peacock Lounge.
Executive Suite 57 m²
propojená obývací část a ložnice, 2 LCD televizory, bezplatné Wi-Fi, minibar, trezor, set na přípravu čaje a kávy
Superior Executive Suite 112 m²
nejluxusnější a nejprostornější apartmá s luxusním vybavením
V samostatné části Palm Tree Court & Spa v patrových vilách jsou junior studia větších rozměrů.
Garden View Junior Suite 54 m²
Prostorné Junior Suite, vlastní balkon nebo terasa, luxusní koupelna, samostatná vana a sprchový kout, svěží výhled do zahrady, snadný přístup na soukromou pláž.
Royal Jasmine Junior Suite 54 m²
King nebo Twin, vlastní balkon nebo terasa, luxusní koupelna, samostatná vana a sprchový kout, royal jasmine benefits, snadný přístup na soukromou pláž.
Beachfront Junior Suite 54 m²
King nebo Twin, vlastní balkon nebo terasa, luxusní koupelna, samostatná vana a sprchový kout, přímý přístup na soukromou pláž.
Palm Tree Court 1 Bedroom Suite 109 m²
Nejluxusnější a nejprostornější Suite, vlastní balkon nebo terasa, luxusní koupelna, samostatná vana a sprchový kout, přímý přístup na soukromou pláž.
Stravování
Hotel připravil výhodné akce pro své hosty. Děti do 16 let mají pobyt se snídaní zdarma, děti do 12 let mají pobyt zdarma se stejnou stravou jako rodiče.
V základní nabídce je snídaně formou bohatého bufetu. Můžete však volit i pobyt s polopenzí či All Inclusive.
Polopenze (snídaně a oběd nebo večeře) - hosté si mohou vybrat z 8 restaurací v resortu bufet nebo 3 chody à la carte.
Hosté, kteří mají pobyt s all inclusive: plná penze a snacky formou bufetu či a a'la carte ve vybraných restauracích a barech, v době 11.00–2.00 h neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, v době 9.00–10.30 h a pak odpoledne 13.00–14.30 h nemotorizované vodní sporty – kajaky, catamaran a windsurfing. Tenis, squash, badminton, stolní tenis, posilovna, volejbal, vodní gymnastika a jízdy na velbloudovi, vstup do dětské klubu 4-12 let, vstup do zóny pro teenagery.
Platební karty
VISA, EUROCARD/MASTERCARD

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
28. 10. - 02. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
41 230 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 02. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
34 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 02. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha polopenze
37 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
46 920 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
51 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
42 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha polopenze
56 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha plná penze
62 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
28. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
49 850 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 03. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha polopenze
37 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 03. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
34 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 03. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
41 230 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 05. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
42 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 05. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
51 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 05. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
46 920 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 07. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha plná penze
62 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 07. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
49 850 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
29. 10. - 07. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha polopenze
56 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
34 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha polopenze
37 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 04. 11. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
41 230 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
46 920 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
51 770 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Plná penz.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Plná penze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 06. 11. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
42 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Snídaně L.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Snídaně
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře
30. 10. - 08. 11. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha polopenze
56 080 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Pokoj: Resort View Room .. Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování s vybranou stravou Polopenze.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Pokoj: Resort View Room 2+1
Cena zahrnuje:
Ubytování s vybranou stravou Polopenze
Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
Letištní a palivové taxy
Privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
Vánoční galavečeře

Další používané názvy

 • Dubaj-JA Jebel Ali Beach Hotel, Dubaj
 • Dubaj-Jebel Ali Beach Hotel, Dubaj
 • Dubaj-Jebel Ali Golf Resort Spa , Dubaj
 • Ja Beach Hotel
 • Ja Jebel Ali Beach
 • JA Jebel Ali Beach Hotel
 • Ja Jebel Ali Hotel
 • Jebel Ali
 • Jebel Ali a Golf Resort
 • Jebel Ali Beach
 • Jebel Ali Beach Hotel
 • JEBEL ALI GOLF RESORT
 • Jebel Ali Golf Resort & Spa
 • Jebel Ali Golf Resort & Spa
 • Jebel Ali Golf Resort and Spa
 • Jebel Ali Golf Resort Spa
 • Jebel Ali Hotel
 • JEBEL ALI PALM TREE

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko