Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Ajman - informace

Hledáte zájezd do Ajmanu, jednoho z emirátů Spojených arabských emirátů, který se nachází na pobřeží Perského zálivu? Naše zájezdy do Ajmanu vás zavedou do této malebné destinace, která se vyznačuje krásnými plážemi, luxusními hotely a tradičním arabským pohostinstvím. Ajman je jedním z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) nacházejících se na pobřeží Perského zálivu. I když je Ajman... Celý popis

Hledáte zájezd do Ajmanu, jednoho z emirátů Spojených arabských emirátů, který se nachází na pobřeží Perského zálivu? Naše zájezdy do Ajmanu vás zavedou do této malebné destinace, která se vyznačuje krásnými plážemi, luxusními hotely a tradičním arabským pohostinstvím.

Ajman je jedním z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) nacházejících se na pobřeží Perského zálivu. I když je Ajman nejmenším zeměpisným emirátem v SAE, je to místo bohaté na historii, kulturu a krásné pláže.

Jednou z hlavních atrakcí v Ajmanu je Ajman Museum, které se nachází ve starém pevnostním paláci. Toto muzeum představuje historii a kulturu emirátu a poskytuje pohled na život v Ajmanu v minulosti.

Ajman Corniche, nábřeží podél pobřeží, je oblíbené místo pro procházky, relaxaci a pikniky. Návštěvníci zde mohou užívat pohledů na Perský záliv a moderní městskou architekturu. Na Corniche se také nachází mnoho restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat tradiční arabská jídla a místní speciality.

Ajman nabízí také několik krásných pláží, jako je Ajman Beach, které jsou ideální pro odpočinek, slunění a vodní sporty. Pláže jsou často klidné a čisté, což je ideální pro rodiny a turisty, kteří hledají relaxační prostředí.

Město je také známé svou tradiční suknářskou a loděnickou produkcí. Na některých místních trzích můžete najít řemeslné výrobky, jako jsou sukně, šperky a tradiční lodě zvané "dhows".

Ajman je místem, kde můžete zažít autentickou arabskou kulturu a pohostinnost. Navzdory modernizaci zůstává Ajman zachovalým a tradičním městem, které láká turisty svou autentičností a klidem ve srovnání s jinými většími emiráty v SAE.

Mapa Ajman - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám