Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Abu Dhabi - informace

Hledáte zájezd do Abu Dhabi, hlavního města Spojených arabských emirátů, které je známé svými mrakodrapy, luxusními letovisky a bohatou kulturou? Naše zájezdy do Abu Dhabi vám umožní prozkoumat tuto moderní a rozkvétající destinaci na Středním východě. Abú Dhabí, hlavní a největší emirát Spojených arabských emirátů (SAE), je jedním z nejbohatších a nejmodernějších měst na světě. Nachází se na... Celý popis

Hledáte zájezd do Abu Dhabi, hlavního města Spojených arabských emirátů, které je známé svými mrakodrapy, luxusními letovisky a bohatou kulturou? Naše zájezdy do Abu Dhabi vám umožní prozkoumat tuto moderní a rozkvétající destinaci na Středním východě.

Abú Dhabí, hlavní a největší emirát Spojených arabských emirátů (SAE), je jedním z nejbohatších a nejmodernějších měst na světě. Nachází se na pobřeží Perského zálivu a je známý svými výstředními stavbami, luxusními rezorty, bohatou kulturou a nádhernými plážemi.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Abú Dhabí je Velká mešita šejka Zajeda bin Sultána Al Nahjána. Tato majestátní mešita je architektonickým skvostem, zdobeným bílým mramorem, zlatem a krásnými mozaikami. Je otevřená pro návštěvníky a poskytuje pohled na náboženskou a kulturní bohatost města.

Emirátský palác Qasr Al Watan, známý také jako Palác Národního shromáždění, je další unikátní místo v Abú Dhabí. Tento krásný palác je známý svou architekturou, knihovnou a muzeem, které zpřístupňuje bohatou kulturní historii SAE.

Abú Dhabí je také proslulé svými luxusními resorty a hotely, jako jsou Emirates Palace, St. Regis Saadiyat Island Resort a Rosewood Abu Dhabi. Tyto rezorty nabízejí návštěvníkům luxusní ubytování, krásné bazény, wellness centra a některé z nejlepších restaurací ve městě.

Kulturní scéna v Abú Dhabí je živá a rozmanitá. Saadiyat Island je domovem pro umělecká muzea, včetně Louvre Abú Dhabí a Muzea umění a designu Guggenheim. Město také hostí různé kulturní festivaly, umělecké výstavy a divadelní představení.

Nákupy jsou dalším populárním zájmem v Abú Dhabí. Nákupní centra jako The Galleria, Yas Mall a Marina Mall nabízejí široký výběr butiků, módních značek a luxusních produktů.

Pro milovníky dobrodružství nabízí Abú Dhabí řadu aktivit, jako je jízda na písečných dunách, potápění, golf a návštěva Ferrari World, největšího tematického parku na světě.

Celkově vzato, Abú Dhabí je městem luxusu, bohatství a kultury, které kombinuje moderní architekturu s bohatou historií a tradicemi. Je to jedno z nejžádanějších cestovních destinací na Blízkém východě, kde návštěvníci mohou zažít pohostinnost a krásu arabského světa.

Mapa Abu Dhabi - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám