Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko a památky Unesco, letecky hotel

V centrální části Španělska se nachází řada měst a míst, která jsou zařazena na seznam UNESCO - Madrid, Toledo, Segovia a další. Pokud máte rádi historii, umění a architekturu, měli byste je poznat.   PROGRAM ZÁJEZDU 1. den:  Odlet z Prahy, přílet do Madridu v odpoledních hodinách. Ubytování v

Popis hotelu ?

V centrální části Španělska se nachází řada měst a míst, která jsou zařazena na seznam UNESCO - Madrid, Toledo, Segovia a další. Pokud máte rádi historii, umění a architekturu, měli byste je poznat.
 
PROGRAM ZÁJEZDU
1. den: 
Odlet z Prahy, přílet do Madridu v odpoledních hodinách. Ubytování v hotelu. Večerní prohlídka centra města. Projdete se od Puerta del Sol (Sluneční brány) až na hlavní madridské náměstí - Plaza Mayor. Zastavíte se rovněž na Plaza Espaňa, ktrému vévodí socha Dona Quijota.
2. den: 
Dopoledne pokračování prohlídky Madridu. Navštívíte Královský palác (Palacio Real) i přilehlou katedrálu Almudena. 
Odpoledne se vydáte do královského paláce v El Escorial. Rozsáhlý komplex zahrnuje královský palác, klášter a knihovnu. 
3. den: 
Celodenní fakultativní výlet vlakem do Toleda. Dopoledne odjezd vlakem z madridského nádraží Atocha do Toleda. Již samotné nádraží Atocha vás může zaujmout subtropickou zahradou uvitř objektu. Jízda vlakem do Toleda trvá cca 40 minut. V Toledu vás čeká středověké městské opevnění, kamenné křivolaké uličky, malebná náměstí i přepychové paláce. Z náměstí Zocodover, původně dobytčího trhu, se vydáte k dominantě města, Alcázaru, v němž dnes sídlí vojenské muzeum. Navštívíte rovněž monumentální katedrálu, perlu vrcholné španělské gotiky a kostel Santo Tomé, v němž je vystaveno jedno z nejznámějších děl slavného El Greca, Pohřeb hraběte Orgaze. Zastavíme se rovněž u překrásného kláštera San Juan de los Reyes, který nechala postavit Isabela Kastilská a Ferdinand Aragonský. Večer návrat zpět do Madridu.
4.den: 
Celodenní fakultativní výlet vlakem do Segovie. V Segovii najdeme i římské památky - např. krásný akvadukt, ale především nádhernou katedrálu a také královský palác Alcazar.
5. den: 
Dopoledne volno, které můžete využít k nákupům na proslulé Grand Via nebo k návštěvě dalších madridských muzeí. Nabízí se např. muzeum Reina Sofia s proslulým Piccasovým obrazem Guernica. Kolem poledne odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.
 
Stravování:
V základní ceně zájezdu není zahrnuto stravování.
Snídaně v hotelu je možné přiobjednat.
 
Ubytování:
3* hotel v Madridu.
Předpokládá se ubytování v 2-lůžkových pokojích.
V případě objednávky pouze 1 osoby je třeba počítat s příplatkem za 1-lůžkový pokoj, pokud se nenajde další osoba k doobsazení pokoje.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Španělsko a památky Unesco, letecky

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám