Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Costa Blanca - informace

Hledáte zájezdy na Costa Blancu? Tato slunná pobřežní oblast ve Španělsku vás přivítá s nádhernými plážemi, teplým Středozemním mořem a nespočtem slunečných dnů. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, provádět vodní sporty, jako šnorchlování a windsurfing, procházet se malebnými vesnicemi s bílými domky a ochutnávat místní speciality. Costa Blanca je místem, kde se setkávají slunce,... Celý popis

Hledáte zájezdy na Costa Blancu? Tato slunná pobřežní oblast ve Španělsku vás přivítá s nádhernými plážemi, teplým Středozemním mořem a nespočtem slunečných dnů. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, provádět vodní sporty, jako šnorchlování a windsurfing, procházet se malebnými vesnicemi s bílými domky a ochutnávat místní speciality. Costa Blanca je místem, kde se setkávají slunce, pláže a bohatý noční život, a nabízí nezapomenutelné dovolené pro milovníky slunečního pobytu.
 
Costa Blanca je krásné pobřeží v jihovýchodním Španělsku, které se rozprostírá na pobřeží Středozemního moře. Toto pobřeží je známé svými nádhernými plážemi, teplým klimatem a pestrým spektrem aktivit pro cestovatele.

Hlavním lákadlem Costa Blanca jsou jeho pláže. Můžete si vybrat z nespočtu písečných a oblázkových pláží, které nabízejí ideální prostředí pro opalování, koupání a vodní sporty. Pláže jsou obklopeny promenádami s kavárnami a restauracemi, kde si můžete dopřát tradiční španělskou kuchyni.

Města na Costa Blanca mají spoustu historických památek a kulturních atrakcí. Alicante je jedním z hlavních měst na tomto pobřeží a nabízí návštěvu hradu Castillo de Santa Bárbara s panoramatickým výhledem na město a moře. Město Benidorm je známé svým nočním životem a moderní architekturou.

Costa Blanca je také populárním místem pro golfisty, protože zde najdete mnoho golfových hřišť. Venkovské oblasti kolem pobřeží nabízí příležitosti pro pěší turistiku, cyklistiku a prozkoumávání překrásné přírody.

Toto pobřeží je známé také svými festivály a tradičními oslavami, které se konají během celého roku. Například Las Fallas v městě Valencie je jedním z nejslavnějších festivalů, kde můžete vidět obrovské postavy, které jsou spáleny na konci oslav.

Costa Blanca je takovou destinací, kde si můžete užít sluneční pláže, bohatou kulturu, gastronomii a řadu aktivit. Je to ideální místo pro dovolenou nebo pobyt na pobřeží Středozemního moře.

Mapa Costa Blanca - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám