Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Malá Fatra - informace

Hledáte zájezd do Malé Fatry, krásného pohoří v severozápadním Slovensku? Malá Fatra je známá svými horskými scenériemi, malebnými vesnicemi a příležitostmi k turistice a outdoorovým aktivitám. Toto pohoří nabízí řadu turistických tras, včetně výstupů na vrcholy jako Malý Kriváň nebo Velký Kriváň, odkud budete mít úchvatný výhled na okolní krajinu. Malá Fatra je krásné pohoří nacházející se na... Celý popis

Hledáte zájezd do Malé Fatry, krásného pohoří v severozápadním Slovensku? Malá Fatra je známá svými horskými scenériemi, malebnými vesnicemi a příležitostmi k turistice a outdoorovým aktivitám. Toto pohoří nabízí řadu turistických tras, včetně výstupů na vrcholy jako Malý Kriváň nebo Velký Kriváň, odkud budete mít úchvatný výhled na okolní krajinu.

Malá Fatra je krásné pohoří nacházející se na Slovensku, které je oblíbeným cílem turistů a milovníků horského prostředí. Toto pohoří se nachází ve střední části Slovenska a nabízí nádhernou přírodu, horské stezky a krásné výhledy.

Hlavním lákadlem Malé Fatry jsou její dramatické horské scenérie, které zahrnují hluboké kaňony, skalnaté hřebeny a krásné horské štíty. Toto pohoří je rájem pro pěší turisty, horolezce a cyklisty. Existuje mnoho turistických tras, které vám umožní objevit nádhernou přírodu a divokou zvěř.

Jedním z nejznámějších vrcholů v Malé Fatře je Velký Kriváň, který nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Kromě turistiky můžete v této oblasti provozovat i další outdoorové aktivity, jako je horské cyklistika, paragliding a zimní sporty.

Malá Fatra je také domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat, což z ní činí důležité místo pro ochranu přírody. V pohoří najdete bukové a smrčinové lesy, horské louky a krásné vodopády.

Místní vesnice a horská sídla nabízejí ubytování, restaurace a možnosti pro nákupy suvenýrů. Regionální kuchyně vám umožní ochutnat tradiční slovenská jídla a speciality.

Malá Fatra je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají kontakt s přírodou, turistiku a dobrodružství. Toto pohoří nabízí krásné scenérie a možnosti pro aktivní odpočinek, ať už jste horolezci, turisté nebo milovníci přírody.

Mapa Malá Fatra - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám