Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Lázně Podhájska - informace

Hledáte zájezd do lázní Podhájska? Naše nabídka zájezdů do lázní Podhájska vám otevře dveře do tohoto slovenského lázeňského města, které je známé svými léčebnými prameny a wellness procedurami. Lázně Podhájska poskytují řadu lázeňských programů, které pomáhají zlepšit zdraví a zároveň nabízejí relaxaci a odpočinek. Lázně Podhájska jsou populárním lázeňským místem nacházejícím se na Slovensku,... Celý popis

Hledáte zájezd do lázní Podhájska? Naše nabídka zájezdů do lázní Podhájska vám otevře dveře do tohoto slovenského lázeňského města, které je známé svými léčebnými prameny a wellness procedurami. Lázně Podhájska poskytují řadu lázeňských programů, které pomáhají zlepšit zdraví a zároveň nabízejí relaxaci a odpočinek.

Lázně Podhájska jsou populárním lázeňským místem nacházejícím se na Slovensku, v blízkosti města Nové Zámky. Tato destinace je známá svými termálními prameny a nabízí léčebné a relaxační procedury.

Lázně Podhájska se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu a revmatismu. Hlavní lázeňskou atrakcí jsou termální bazény s teplou minerální vodou, která má léčivé účinky na klouby a svaly. Můžete si zde užít léčebné koupele, masáže a další procedury, které pomáhají zlepšit celkový stav těla.

Okolní příroda kolem Podhájsky je krásná a nabízí možnosti pro procházky a rekreaci. Můžete se vydat na procházky po okolních polích a loukách nebo prozkoumávat blízké cyklostezky.

Místní kuchyně v této oblasti nabízí tradiční slovenská jídla a regionální speciality. Restaurace a kavárny v lázních vám umožní ochutnat místní kulinářské pochoutky.

Celkově lze říci, že lázně Podhájska jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají léčbu, relaxaci a odpočinek v příjemném a klidném prostředí na Slovensku. Je to místo, které vám umožní prožít zdravotní a relaxační dovolenou v termálních pramenech obklopených přírodou.

 

Mapa Lázně Podhájska - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám