Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Lázně Bešeňová - informace

Hledáte zájezd do Lázní Bešeňová, oblíbeného termálního lázeňského resortu v Liptovské kotlině na Slovensku? Naše zájezdy do Lázní Bešeňová vás zavedou do této relaxační oázy, kde můžete zažít kombinaci teplých termálních bazénů, wellness procedur a přírodních krás. Lázně Bešeňová jsou populární termální lázně a wellness resort nacházející se v blízkosti obce Bešeňová ve středním Slovensku.... Celý popis

Hledáte zájezd do Lázní Bešeňová, oblíbeného termálního lázeňského resortu v Liptovské kotlině na Slovensku? Naše zájezdy do Lázní Bešeňová vás zavedou do této relaxační oázy, kde můžete zažít kombinaci teplých termálních bazénů, wellness procedur a přírodních krás.

Lázně Bešeňová jsou populární termální lázně a wellness resort nacházející se v blízkosti obce Bešeňová ve středním Slovensku. Tyto lázně jsou známé svými termálními prameny, které mají léčivé účinky a jsou využívány k relaxaci a léčbě různých zdravotních potíží.

Hlavní atrakcí Lázní Bešeňová je termální bazén s teplou minerální vodou, která má příznivý vliv na svaly, klouby a kůži. Bazény jsou umístěny venku i uvnitř, což umožňuje návštěvníkům užívat si teplé koupele za všech ročních období. Kromě termálních bazénů nabízí lázně také vířivky, tobogány, dětské bazény a sauny.

Pro milovníky wellness a relaxace jsou v lázních Bešeňová k dispozici různé wellness procedury, jako jsou masáže, zábaly, inhalace a kosmetické ošetření. Návštěvníci mohou také využívat fitness centrum, solárium a další služby.

Lázně Bešeňová jsou ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají odpočinek, relaxaci a zlepšení zdraví. Okolní krásná příroda a pohodlné ubytování ve wellness hotelech přidávají k celkovému zážitku z pobytu v těchto lázních.

 

Mapa Lázně Bešeňová - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám