Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Ring Hotel Orechová Potôň hotel

Hotel Ring nabízí příjemný odpočinek ve vlastním wellness zařízení, kde najdete 4 druhy saun, bazén a tepidárium. Výborně se najíte v hotelové restauraci, ve které mají rozsáhlou nabídku pokrmů a delikates. Hotel Vás potěší krásně vybavenými prostornými pokoji s Wi-Fi, televizí a vlastním sociálním

Popis hotelu ?

slovakiaring.sk

Hotel Ring nabízí příjemný odpočinek ve vlastním wellness zařízení, kde najdete 4 druhy saun, bazén a tepidárium. Výborně se najíte v hotelové restauraci, ve které mají rozsáhlou nabídku pokrmů a delikates. Hotel Vás potěší krásně vybavenými prostornými pokoji s Wi-Fi, televizí a vlastním sociálním zařízením. Rádi závodíte? Zajděte si na nedaleký závodní okruh, kde můžete změřit své schopnosti s ostatními závodníky. 
 
Poloha:
Hotel Ring má výhodnou polohu pro návštěvníky, kteří mají rádi spojení motoristického sportu s odpočinkem. Závodní okruh, Restaurace Ring a hlavní krytá tribuna se nacházejí v blízkosti hotelu.
 
Vybavení:
Pro hosty je v hotelu Ring k dispozici restaurace, wellness, samozřejmostí je bezplatné parkování. Hosté zde najdou recepci a za restaurací otevřenou terasu. Hotel je ideálním místem také k pořádání svateb, oslav, firemních večírků a teambuildingů.
 
Internet:
Hotel Ring nabízí vysokorychlostní Wi-Fi připojení.
 
Sport a zábava:
V okolí hotelu najdete závodní okruh, kde si můžete zkusit zazávodit. 
 
Wellness - SPA:
Neodmyslitelnou součástí hotelu je wellness. V hotelu Ring najdete wellness, ve kterém si odpočine Vaše tělo i mysl. Pro všechny hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni, jakož i pro ty, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, nabízíme služby wellness centra. Načerpejte potřebnou energii a dopřejte si odpočinek nejen Vašemu tělu, ale i vaší mysli! Ve wellness centru můžete využívat: 4 x saunu (parní, finskou, bylinkovou a infra), relaxační bazén s protiproudem, vířivou vanu, tepidárium, různé druhy masáží (pouze na objednávku).
 
Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje standard s rozlohou 23 m2 jsou moderně zařízené oddělenými lůžky, které poskytují komfortní ubytování pro dvě osoby. Vybavení pokoje: koupelna se sprchovým koutem, fénem na vlasy. K dispozici je LED TV s širokým výběrem televizních programů, Wi-Fi připojení na internet a telefon. V pokojích není možnost přistýlky, všechny pokoje jsou nekuřácké.
Dvoulůžkové pokoje deluxe s rozlohou 26 m2 jsou moderně zařízené pokoje s velkou manželskou postelí, sedací soupravou, koupelnu s vanou nebo sprchou a wc. K dispozici je LED TV s širokým výběrem televizních programů, Wi-Fi připojení na internet, telefon a vysoušeč vlasů. V pokojích je možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Dvoulůžkové apartmány classic s rozlohou 35 m2 se skládají ze dvou komfortních místností - ložnice s manželskou postelí a obývací část se sedací soupravou. K dispozici je koupelna s vanou nebo sprchou, WC, TV s širokým výběrem kanálů, Wi-Fi připojení na internet, telefon a vysoušeč vlasů. V apartmánech je možnost dvou přistýlek, všechny jsou nekuřácké. Jeden apartmán je bezbariérový.
 
Stravování:
Hotelová restaurace nabízí dokonalé prostředí na kulinářské zážitky. Samozřejmostí jsou výborný individuální catering, degustace vín, sýrů a piv, či pestrá nabídka domácích zákusků.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • HOTEL RING

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám