Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Singapur - informace

Hledáte zájezd do moderního Singapuru? Zájezdy do Singapuru vás zavedou do této kosmopolitní metropole, která kombinuje futuristickou architekturu, bohatou kulturu a vynikající kulinářské zážitky. Během zájezdu do Singapuru můžete prozkoumat některé z nejznámějších památek, jako je ikonický hotel Marina Bay Sands s jeho unikátním bazénem na...

Informace o zemi Singapur

Hledáte zájezd do moderního Singapuru? Zájezdy do Singapuru vás zavedou do této kosmopolitní metropole, která kombinuje futuristickou architekturu, bohatou kulturu a vynikající kulinářské zážitky. Během zájezdu do Singapuru můžete prozkoumat některé z nejznámějších památek, jako je ikonický hotel Marina Bay Sands s jeho unikátním bazénem na střeše, zahrady na střeše Supertree Grove a koloniální část města s budovami, jako je Raffles Hotel.

 

Singapur je městský stát a ostrovní země nacházející se v jihovýchodní Asii. Tato malá, ale výjimečně rozvinutá destinace je známá svými moderními mrakodrapy, čistými ulicemi a bohatým kulturním dědictvím. Singapur je jedním z ekonomických a finančních center Asie a světa.

Hlavním městem Singapuru je samotný Singapur, který je zároveň jediným městem na ostrově. Město je kosmopolitní a nabízí moderní architekturu, luxusní obchody, restaurace a kulturní instituce.

Singapur má moderní a kompaktní infrastrukturu a je známý svými impozantními mrakodrapy, jako je Marina Bay Sands a Supertree Grove. Ostrov Sentosa je populární turistickou destinací, nabízející zábavu, pláže a dobrodružné aktivity.

Kulturní scéna Singapuru je bohatá a odráží rozmanitost obyvatelstva. Mnoho etnických skupin, včetně Číňanů, Malajců, Indů a Arabů, tvoří kulturní mozaiku země. Singapur je známý svými tradičními čtvrtěmi, jako je Chinatown, Little India a Arab Street, kde lze ochutnat různé kulinářské speciality a zakoupit tradiční zboží.

Historie Singapuru zahrnuje období kolonizace Britskou Východoindickou společností, japonskou okupaci během druhé světové války a nezávislost v roce 1965. Singapur se rychle rozvinul jako nezávislý stát a stal se jedním z nejbohatších a nejvíce urbanizovaných států na světě.

Kuchyně Singapuru je rozmanitá a odráží mnoho kulinářských vlivů. Mezi oblíbené pokrmy patří Hainanská kachna, chili kraby, laksa (pikantní nudlová polévka) a nasi lemak (kari s kokosem).

Pro turisty, kteří hledají moderní městské prostředí, bohatou kulturu a gastronomické dobrodružství, je Singapur ideální destinací. Městský stát nabízí nespočet možností pro nákupy, kulturní zážitky a poznání různorodých tradic. Singapur je místem, kde se setkává moderní technologie, historie a tradiční hodnoty, což nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek.

Singapur - informace o destinacích

Mapa Singapur - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám