Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Seychelské ostrovy - informace

Hledáte zájezd na nádherné Seychelské ostrovy? Zájezdy na Seychely vás zavedou na tropický ráj v Indickém oceánu, který nabízí bílé pláže, křišťálově čisté moře a exotickou přírodu. Během zájezdu na Seychely si můžete užít úchvatné pláže s jemným bílým pískem a azurově modrým mořem.   Seychelské ostrovy, plným názvem Republika Seychely, jsou...

Informace o zemi Seychelské ostrovy

Hledáte zájezd na nádherné Seychelské ostrovy? Zájezdy na Seychely vás zavedou na tropický ráj v Indickém oceánu, který nabízí bílé pláže, křišťálově čisté moře a exotickou přírodu. Během zájezdu na Seychely si můžete užít úchvatné pláže s jemným bílým pískem a azurově modrým mořem.

 

Seychelské ostrovy, plným názvem Republika Seychely, jsou rájem v Indickém oceánu. Tato souostroví, která se skládají z více než 100 ostrůvků, jsou známá svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatým mořským životem, což činí Seychely populární destinací pro milovníky slunce, potápění a přírodní krásy.

Hlavním městem Seychel je Victoria, která se nachází na největším ostrově Mahé. Město je ekonomickým a kulturním centrem země a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat tržiště, galerie a historické památky, včetně místa, kde se nachází socha "Královna Alžběta II."

Seychely jsou obklopeny nádhernými plážemi, které se táhnou podél pobřeží různých ostrovů. Pláže, jako je Anse Lazio na ostrově Praslin, jsou považovány za některé z nejkrásnějších na světě. Seychely také nabízí nádherné korálové útesy, které jsou ideální pro šnorchlování a potápění.

Kulturní scéna Seychel je ovlivněna různými etnickými skupinami, včetně kreolské, africké, francouzské a indické. Místní obyvatelé pořádají tradiční tance a festivaly, kde lze spatřit různé kulturní vlivy.

Historie Seychel zahrnuje období kolonizace Francií a Británií a nadvládu různých evropských mocností. Země získala nezávislost na Spojeném království v roce 1976 a stala se demokratickou republikou.

Kuchyně Seychel zahrnuje pokrmy, jako je curry s rybou, octopus salada (salát s chobotnicí), a daube (masový pokrm s kořeněnou omáčkou). Místní pokrmy často obsahují čerstvé mořské plody, kokosový olej a exotické koření.

Pro turisty, kteří hledají tropický ráj, nádheru podmořského světa a dobrodružství v přírodě, jsou Seychely ideální destinací. Souostroví nabízí relaxaci na nádherných plážích, možnost šnorchlování a potápění, a možnost prozkoumávání neporušené přírody a jedinečné fauny a flóry. Seychely jsou místem, kde se setkávají krása přírody a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Mapa Seychelské ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám