Kempinski Resort Seychelles hotel

Hotel Kempinski Resort Seychelles byl otevřen v lednu 2012 je jediným hotelem Kempinski v Indickém oceánu a leží přímo nad krásnou zátokou s písečnou pláží. Je ideální volbou pro náročné klienty. Poloha: Umístěn je na jižní straně Mahé, přímo na slavné Baie Lazare. Baie Lazar je přílivová pláž ...

2 067 zájezdů 1 271 last minute od 43 357 Kč

Popis hotelu ?

www.kempinski.com

Hotel Kempinski Resort Seychelles byl otevřen v lednu 2012 je jediným hotelem Kempinski v Indickém oceánu a leží přímo nad krásnou zátokou s písečnou pláží. Je ideální volbou pro náročné klienty.
Poloha:
Umístěn je na jižní straně Mahé, přímo na slavné Baie Lazare. Baie Lazar je přílivová pláž chráněná 200 metrů vzdálenými skalami. Jižní Mahé je exklusivní, klidná část hlavního ostrova Mahé. Baie Lazare je vzdáleno půl hodiny jízdy (24 km) z mezinárodního letiště, a 40 minut jízdy (32 km) z hlavního města Victorie. Je to zároveň místo, odkud vyplouvají parníky na ostatní ostrovy jako je Praslin a La Digue.

Vybavení:
recepce, 3 restaurace, 2 bary, kavárna, bazén, dětský bazén, dětský klub, hlídaní dětí, obchůdek se suvenýry, směnárna, lázně, salon krásy, masáže, ayurvédské masáže, kadeřník, manikúra, pedikúra, konferenční místnosti, business centrum, připojení k internetu.
Sport a zábava:
Zdarma: tenis, posilovna, aerobik, nemotorizované vodní sporty, občasné animační programy. Za poplatek: rybaření, potápění, (tenisové vybavení), lekce jógy.
Zdejší bazén má olympijskou délku, a je tak perfektní pro zvyšování Vaší plavecké kondice, ale stejně tak je ideální i pro pomalejší a odpočinkové plavání.
Wellness & SPA:
Lázně Kempinski The Spa řízené společností Resence nabízejí celkem 6 místnosti s procedurami, včetně suity pro páry. Tyto lázně jsou na Seychelách poměrně unikátní.
Děti
miniclub pro děti od 4 do 12 let.

Pláž:
Hotel se nachází přímo na slavné pláži Baie Lazare. Baie Lazar je přílivová pláž chráněná 200 metrů vzdálenými skalami.

Ubytování:
Perfektní ubytování uprostřed ráje. Elegantně zařízené pokoje v okolí kopců, laguny, pláže a oceánu se vyznačují klidnou a blaženou atmosférou. Všechny typy ubytování v hotelu nabízí absolutní soukromí v bezkonkurenčním prostředí a jsou vybaveny moderním zařízením včetně TV, minibaru, trezoru, zařízení na přípravu kávy nebo čaje, iPod stanice, malé ledničky a připojení k internetu.
Pokoje se rozdělují na několik kategorií podle orientace výhledu. Všechny kategorie jsou tvořeny ložnicí a níže položeným obývacím prostorem, aby Vám byl umožněn nerušený výhled z pohodlí Vaší postele.
Hill View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě) - tato kategorie se může chlubit nádhernými výhledy na tropické lesy a žulové skalní útvary. Souznění s přírodou v celé své kráse umocňuje všudypřítomný klid.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce a sprcha.
Lagoon View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě) - užívejte si kouzlo slunečních paprsků a měsíčního svitu ve spojení s modrou hladinou zdejší laguny.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce, sprcha a balkon.
Beach View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě) - přístup na pláž se nachází, co by kamenem dohodil. Omamné prostředí bujných tropických zahrad a zvuků oceánu Vám umožní opravdový odpočinek.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce a vana.
Deluxe Beach View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě) - přístup na pláž je na dosah ruky společně s nedotčenou krásou zahrad. Navíc pokoje zahrnují přístroj na přípravu espressa a samostatnou vanu v koupelně.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce, sprcha, vana a bidet.
Sea View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě)
Vyvýšení této kategorie pokojů umožňuje lepší výhled na křišťálově čistý Indický oceán.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce, sprcha a balkon.
Deluxe Sea View Room (46 m? - 50 m?, max obsazenost: 2 dopělí a 1 dítě)
Vyvýšení této kategorie pokojů umožňuje lepší výhled na křišťálově čistý Indický oceán. Navíc pokoje zahrnují přístroj na přípravu espressa a samostatnou vanu v koupelně.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, některé pokoje se spojovacími dveřmi, manželská postel či dvě oddělené, možnost přistýlky na pohovce, sprcha, vana a bidet.
Junior Suite Hill View (76 m? - 80 m?, max obsazenost: 3 dospělí a 1 dítě)
Součástí je oddělený salonek, kuchyňka a jídelní kout. To vše symbolizuje pohodlí a prostor. Vychutnejte si luxus bezplatného minibaru a espressa v přítomnosti bohatého ptačího života.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, manželská postel, možnost přidání jedné postele navíc, samostatný obývací pokoj a ložnice, jídelna, sprcha a vana.
Deluxe Junior Suite Beach View (76 m? - 80 m?, max obsazenost: 3 dospělí a 1 dítě)
Krásný prostorný apartmán zahrnuje pravého ducha seychelských ostrovů. Všech starostí se zbavíte díky přímému přístupu na pláž a luxusnímu vybavení.
Další vybavení: Pracovní stůl, salonek, manželská postel, možnost přidání jedné postele navíc, samostatný obývací pokoj a ložnice, jídelna, sprcha, vana a bidet.
Dvoulůžkové pokoje Hill View A (1A/2A): cca 42 m2, vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, župany, individuální klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, chladničkou, balkonem nebo terasou na stranu do hor.
Dvoulůžkové pokoje Sea View Garden A (1C/2C): cca 42 m2, se stejným vybavením jako pokoje A (1A/2A), s terasou na stranu k moři.
Dvoulůžkové pokoje Sea View A (1E/2E): cca 42 m2, se stejným vybavením jako pokoje A (1A/2A), s balkonem s výhledem na moře.
Rodinné pokoje Sea View A (2F): se stejným vybavením jako pokoje A (1A/2A), s balkonem s výhledem na moře.
Stravování:
Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetu.
Celodenně otevřená restaurace pod širým nebem, Café Lazare (150 míst), nabízí vynikající mezinárodní snídaně a večeře formou bufetu. Chutné obědové menu je dostupné v restauraci vedle plaveckého bazénu, v Café Lazare a v plážovém baru.
Windsong Beach Bar - bar umístěný přímo na pláži pro Vás bude ideální volbou, jak si užít obědové menu, zatímco si pohodlně sedíte bosi s nohama v písku. Bar je zároveň i výborným místem, kde si můžete dát večerní skleničku a zaposlouchat se do tónů živé hudby.
Restaurace L´Indochine (50 míst) je klimatizovaná specializovaná restaurace, která Vám naservíruje na talíř vynikají pokrmy z ostrovů Indického oceánu, doplněné o** dary moře**.
Otevřeno má každý večer. Usadit se zde může až 50 hostů,včetně 8, kteří mohou sedět v soukromém jídelním salónku s širokou nabídkou vín.
Planters Bar je umístěn u lobby pod širým nebem. Každý den nabídne omezené množství oblíbeného pokrmu tapas, ale i exotických koktejlů zahrnujících všechny oblíbené drinky.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
28. 09. - 07. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
73 966 Kč 69 513 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Qatar Airways

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
28. 09. - 05. 10. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
67 735 Kč 67 013 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
28. 09. - 07. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
71 313 Kč 67 018 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Emirates

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
28. 09. - 07. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
79 935 Kč 79 091 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
28. 09. - 08. 10. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
86 035 Kč 85 130 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
28. 09. - 10. 10. 2020 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
98 335 Kč 97 307 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
28. 09. - 12. 10. 2020 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
110 635 Kč 109 484 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
29. 09. - 08. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
73 966 Kč 69 513 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Qatar Airways

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
29. 09. - 08. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
71 313 Kč 67 018 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Emirates

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
29. 09. - 06. 10. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
67 735 Kč 67 013 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
29. 09. - 08. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
72 071 Kč 67 731 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Turkish Airlines

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
29. 09. - 08. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
79 935 Kč 79 091 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
29. 09. - 09. 10. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
86 035 Kč 85 130 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
29. 09. - 11. 10. 2020 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
90 650 Kč 85 205 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Turkish Airlines

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
29. 09. - 11. 10. 2020 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
98 335 Kč 97 307 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
29. 09. - 13. 10. 2020 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
110 635 Kč 109 484 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
30. 09. - 09. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
71 313 Kč 67 018 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Emirates

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
30. 09. - 09. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
73 966 Kč 69 513 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Qatar Airways

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
30. 09. - 07. 10. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
67 735 Kč 67 013 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
30. 09. - 09. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
79 935 Kč 79 091 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
30. 09. - 10. 10. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
86 035 Kč 85 130 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
30. 09. - 12. 10. 2020 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
98 335 Kč 97 307 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
30. 09. - 14. 10. 2020 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
110 635 Kč 109 484 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta
01. 10. - 10. 10. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
73 966 Kč 69 513 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snída.. Celý popisek
Stručná poloha: cca 30 minut od letiště Mahé u nádher.. Celý popisek
Základní cena za osobu - Osoba, hillview pokoj, snídaně, let s Qatar Airways

1/2+1HV - Hillview pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
cca 30 minut od letiště Mahé
u nádherné písečné pláže
jižní pobřeží ostrova Mahé
cca 45 minut od hlavního města Victoria

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Mahé - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
01. 10. - 08. 10. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
67 735 Kč 67 013 Kč -1% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výh.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj, výhled hory, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* transfery z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby v anglickém jazyce
* možnost zajištění česky mluvícího delegáta

Další používané názvy

 • Kempinski Resort
 • Kempinski Resort Seychelles
 • Kempinski Seychelles Resort
 • Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare 5: Dopřejte si kousek ráje
 • Kempiski Seychelles Resort

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko