Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

San Andrés - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov San Andrés? Naše zájezdy na San Andrés vás zavedou do této nádherné karibské destinace, která nabízí úchvatné pláže, křišťálově čisté moře a relaxační atmosféru. Během zájezdu na San Andrés si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem.   San Andrés je nádherný ostrov ležící v Karibiku a je...

Informace o zemi San Andrés

Hledáte zájezd na krásný ostrov San Andrés? Naše zájezdy na San Andrés vás zavedou do této nádherné karibské destinace, která nabízí úchvatné pláže, křišťálově čisté moře a relaxační atmosféru. Během zájezdu na San Andrés si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem.

San Andrés je nádherný ostrov ležící v Karibiku a je jedním z hlavních turistických cílů Kolumbie. Tento tropický ráj je známý svými bílými plážemi, průzračnými vodami a výjimečnou podmořskou faunou, což ho činí oblíbeným místem pro milovníky potápění a vodních sportů.

Hlavním městem San Andrés je San Andrés Town, které je také největším městem na ostrově. Město nabízí trhy, butiky a restaurace, kde si můžete vychutnat místní speciality a karibskou kuchyni.

San Andrés je obklopen krasnými plážemi, jako je Playa Spratt Bight, které jsou ideální pro odpočinek a vodní aktivity. Ostrov je také obklopen korálovými útesy, což ho činí ideálním místem pro šnorchlování a potápění. Národní park Old Point je významnou oblastí pro ochranu mořského života a korálových útesů.

Kulturní scéna San Andrés je ovlivněna africkými, karibskými a kolumbijskými tradicemi. Místní obyvatelé pořádají tradiční tance a festivity, na nichž můžete ochutnat místní jídla a nápoje.

Historie San Andrés zahrnuje období osídlení původními obyvateli, kolonizaci Španěly a nadvládu různých evropských mocností. Kolem ostrova lze nalézt mnoho vraků lodí, což svědčí o bohaté námořní historii této oblasti.

Kuchyně San Andrés zahrnuje pokrmy, jako je rondón (kořeněný rybí a mořský plodový guláš), pan de coco (kokosový chléb) a koktejly s kokosem a rumem. Místní pokrmy odrážejí dostupnost čerstvých mořských plodů a tropického ovoce.

Pro turisty, kteří hledají tropický ráj, možnost šnorchlování a potápění a zážitky z karibské kultury, je San Andrés ideální destinací. Ostrov nabízí relaxaci na pláži, dobrodružství pod hladinou moře a možnost poznávání pestré kultury a historie. San Andrés je místem, kde se setkávají krásná příroda a karibská pohostinnost, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

San Andrés - informace o destinacích

Mapa San Andrés - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám