Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Samoa - informace

Hledáte zájezd na krásné ostrovy Samoa? Naše zájezdy na Samou vás zavedou do této tropické destinace v jihozápadním Tichém oceánu, která nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou polynéskou kulturu. Během zájezdu na Samou si můžete užít úchvatné pláže s bílým pískem a kokosovými palmami.   Samoa, plným názvem Nezávislý stát Samoa,...

Informace o zemi Samoa

Hledáte zájezd na krásné ostrovy Samoa? Naše zájezdy na Samou vás zavedou do této tropické destinace v jihozápadním Tichém oceánu, která nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou polynéskou kulturu. Během zájezdu na Samou si můžete užít úchvatné pláže s bílým pískem a kokosovými palmami.

Samoa, plným názvem Nezávislý stát Samoa, je tvořena dvěma hlavními ostrovy v jihozápadním Tichém oceánu a několika menšími ostrůvky. Tato tropická destinace je známá svými krásnými plážemi, přívětivými obyvateli a tradičním polynéským způsobem života.

Hlavním městem Samoy je Apia, které je největším městem na ostrovech. Město nabízí trhy s místními produkty, historické památky a kulturní akce.

Samoa je obklopena nádhernými plážemi s bílým pískem a průzračnými vodami. Pláže, jako je Lalomanu Beach a Vavau Beach, jsou ideální pro koupání, šnorchlování a opalování. Samoa je také známá svými mohutnými vodopády, jako je Papapapaitai Falls, který je jedním z nejvyšších vodopádů v oblasti.

Kulturní scéna Samoy je bohatá a zahrnuje tradiční tance, hudbu a umění. Fa'a Samoa, což znamená "Samojský způsob života," je stále důležitým aspektem místní kultury. Tradiční tance, jako je siva tau, jsou často součástí místních oslav a ceremonií.

Historie Samoy zahrnuje období osídlení původními obyvateli, evropskou kolonizaci a nezávislost na Novém Zélandu v roce 1962. Samojská kultura a tradiční způsob života byly vždy důležité pro obyvatele těchto ostrovů.

Kuchyně Samoy zahrnuje pokrmy, jako je oka (salát s rybou), palusami (listy taro plněné kokosovým mlékem) a poe (sladký dezert). Ovoce, jako jsou kokosy, banány a ananasy, jsou běžnou součástí jídelníčku.

Pro turisty, kteří hledají tropický ráj, tradiční kulturu a přátelské prostředí, je Samoa ideální destinací. Ostrovy nabízejí relaxaci na pláži, možnost poznání místního způsobu života a prozkoumání krásných přírodních scenérií. Samoa je zemí, kde se setkávají krása přírody a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Samoa - informace o destinacích

Mapa Samoa - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám