Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Réunion - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Réunion? Naše zájezdy na Réunion vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatnou přírodu, deštné pralesy a ohromující vulkanické scenérie. Během zájezdu na Réunion si můžete užít nádhernou přírodu a outdoorové aktivity. Můžete podniknout trekking na aktivní sopku Piton de la...

Informace o zemi Réunion

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Réunion? Naše zájezdy na Réunion vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatnou přírodu, deštné pralesy a ohromující vulkanické scenérie. Během zájezdu na Réunion si můžete užít nádhernou přírodu a outdoorové aktivity. Můžete podniknout trekking na aktivní sopku Piton de la Fournaise a obdivovat výbuchy lávy.

 

Réunion, plným názvem Réunion - Regionální departement a regionální obec Francouzské republiky, je krásným ostrovním teritoriem nacházejícím se v Indickém oceánu, asi 700 kilometrů východně od ostrova Madagaskar. Toto francouzské území nabízí rozmanité krajiny, od sopečných hor až po tropické pláže, a vytváří fascinující destinaci pro dobrodruhy a přírodovědce.

Hlavním městem Réunionu je Saint-Denis, které se nachází na severu ostrova. Město nabízí historické památky, jako je katedrála Saint-Denis a botanická zahrada Jardin de l'État.

Réunion je známý svou úchvatnou přírodou a sopečnými horami. Nejvyšším bodem ostrova je Piton des Neiges, který dosahuje výšky 3 070 metrů nad mořem. Dalším významným sopečným masivem je Piton de la Fournaise, který je jedním z nejaktivnějších sopek na světě. Pláže Réunionu, jako je Plage de l'Ermitage a Plage de Boucan Canot, nabízí dokonalé prostředí pro koupání a vodní sporty.

Kulturní scéna Réunionu je různorodá, s vlivy africkými, evropskými, čínskými a indickými kulturami. Tradiční tance a hudba jsou důležitou součástí místní kultury, a každoročně se konají festivaly a oslavy, které zdůrazňují tuto různorodost.

Historie Réunionu zahrnuje období osídlení původními obyvateli, kolonizaci Francouzi a příchod otroků a kontraktorů z různých částí světa. Tato směsice kultur vytvořila jedinečnou společnost a kulturní identitu Réunionu.

Réunionská kuchyně je chutná a zahrnuje tradiční pokrmy, jako je cari (kari), rougail (pikantní omáčka) a samoussas (fritované těsto s náplní). Kulinářské zvyky Réunionu odrážejí různorodost kultur a potravinových tradic.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, pláže a poznávání nových kultur, je Réunion zajímavou destinací. Ostrov nabízí možnosti pro trekking k sopečným kráterům, šnorchlování na korálových útesech, poznávání místního folklóru a ochutnávání různorodých pokrmů. Réunion je zemí, kde se setkávají různorodé krajiny a kultury, což z ní činí unikátní a fascinující destinaci.

Mapa Réunion - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám