Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Thassos - informace

Hledáte zájezd na Thassos? Tento řecký ostrov v Severním Egejském moři je známý svými krásnými plážemi, smaragdově zelenými horami a autentickou atmosférou. Thassos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou spojenou s přírodou a odpočinkem. Můžete si užít koupání v průzračném moři na krásných plážích, prozkoumat zelené hory a turistické stezky, a ochutnat tradiční řecká jídla v... Celý popis

Hledáte zájezd na Thassos? Tento řecký ostrov v Severním Egejském moři je známý svými krásnými plážemi, smaragdově zelenými horami a autentickou atmosférou. Thassos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou spojenou s přírodou a odpočinkem. Můžete si užít koupání v průzračném moři na krásných plážích, prozkoumat zelené hory a turistické stezky, a ochutnat tradiční řecká jídla v tavernamech a restauracích. Tato destinace je také známá svými starověkými památkami, jako je antické divadlo a starobylý chrám Héra, které přinášejí pohled do historie.

Thassos, známý také jako "Emerald Isle" (Smaragdový ostrov), je nádherný ostrov v severním Egejském moři a jedním z nejlidnatějších ostrovů v Severním Řecku. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, zeleným horským terénem a bohatou historií.

Hlavním městem Thassosu je Thassos Town, také nazývané Limenas. Toto město nabízí tradiční řeckou atmosféru s malebným přístavem, taverenami, kavárnami a obchody. Můžete procházet se úzkými uličkami a obdivovat řeckou architekturu. Thassos Town je také místo, kde se nachází archeologické muzeum Thassos, které představuje historii a kulturu ostrova.

Thassos je známý svými plážemi, které jsou obklopeny borovicovými lesy a mají jemný písek a průzračnou vodu. Mezi nejoblíbenější pláže patří Golden Beach, Paradise Beach, Makryammos a Aliki. Tyto pláže nabízejí ideální podmínky pro plavání, opalování a vodní sporty.

Ostrov Thassos má také bohatou historii a mnoho historických památek. Můžete navštívit starověký amfiteátr, starověký chrám Agia Paraskevi a římskou lázeňskou budovu. Thassos má také mnoho starověkých kamenolomů, které byly v minulosti významné pro výrobu mramoru.

Ostrov je proslulý svými tradičními řeckými taverenami a restauracemi, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a pokrmy připravované z čerstvých surovin.

Celkově je Thassos ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, pláží a kulturního bohatství. Je to místo, kde si můžete odpočinout, prozkoumat historii a užít si klidnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.

Mapa Thassos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám