Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Villa Ilex studia a apartmány

Villa Ilex se nachází kousek od centra města Agios Nikitas. Kásná horská vesníčka Exanthia, kde jsou krásné restaurace s panoramatickým výhledem do okolí se nachází pouze 12 kilometrů od vily. Konfortní soukromá Villa Ilex, která je až pro tři osoby má sdílený bazén, zahrádku a terasu s grilem.

Popis hotelu ?

www.agiosnikitasvillas.gr

Villa Ilex se nachází kousek od centra města Agios Nikitas. Kásná horská vesníčka Exanthia, kde jsou krásné restaurace s panoramatickým výhledem do okolí se nachází pouze 12 kilometrů od vily. Konfortní soukromá Villa Ilex, která je až pro tři osoby má sdílený bazén, zahrádku a terasu s grilem. Velkou výhodou této Villa Ilex je krásná příroda a klid. Villa Ilex má pro své klienty k dispozici WiFi připojení v areálu zdarma.
 
Poloha:
Villa Ilex se nachází na klidném místě, na svahu v horách, obklopena krásnou přírodou. Dechberoucí výhledy do okolí a na moře. Centrum Agios Nikitas je cca 1,2 km. Cesta je velmi svažitá. Město Lefkada je cca 13 km. Městečko Nidri je cca 27 km. Horská vesnička Exanthia s krásnými restauracemi a panoramatickým výhledem do okolí je cca 12 km od Villa Ilex. Letiště Preveza je vzdáleno cca 32 km.
 
Vybavení:
Soukromá Villa Ilex až pro 3 osoby. V 1. patře, nad sousedním apartmánem Pefko. Villa Ilex má zahrádku, terasu s grilem, sdílený bazén se sousedícími vilkami, lehátka a slunečník zdarma, plážové osušky ve vile zdarma. Vlastní parkovací místo přímo u Villa Ilex.
 
Internet:
Wi-Fi v areálu Villa Ilex zdarma.
 
Sport a zábava:
Za poplatek: doporučujeme prozkoumat ostrov po vlastní ose a zapůjčit si automobil (navštívit nejkrásnější pláže ostrova - Porto Katsiki, Egremni, Milos a další), popř. si v Nidri zapůjčit motorový člun a prozkoumat přilehlé ostrovy (není nutná licence).
 
Pláž:
Pláž Agios Nikitas cca 1,5 km. Cesta je svažitá, vede z hor až přes centrum Agios Nikitas. Vstup do moře je pozvolný s drobnými kamínky. V okolí pláže jsou taverny, bary a obchůdky.
 
Ubytování:
Soukromá Villa Ilex (apartmán v 1. patře) - ložnice, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, plně vybavená kuchyňka s ledničkou, mrazákem, sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, jídelní a obývací prostor s krbem a přímým vstupem na venkovní terasu s posezením.
 
Stravování:
Bez stravování (vlastní lze snadno zajistit díky plně vybavené kuchyňce).

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Villa Ilex

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám