Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Villa Daphne studia a apartmány

Villa Daphne se nachází kousek od centra města Agios Nikitas. Kásná horská vesníčka Exanthia, kde jsou krásné restaurace s panoramatickým výhledem do okolí se nachází pouze 12 kilometrů od vily. Konfortní soukromá Villa Daphn, která je až pro pět osob má vlastní bazén, zahrádku a terasu s grilem.

Popis hotelu ?

www.agiosnikitasvillas.gr

Villa Daphne se nachází kousek od centra města Agios Nikitas. Kásná horská vesníčka Exanthia, kde jsou krásné restaurace s panoramatickým výhledem do okolí se nachází pouze 12 kilometrů od vily. Konfortní soukromá Villa Daphn, která je až pro pět osob má vlastní bazén, zahrádku a terasu s grilem. Velkou výhodou této Villa Daphne je krásná příroda a klid. Villa Daphne má pro své klienty k dispozici WiFi připojení v areálu zdarma.
 
Poloha:
Villa Daphne se nachází na klidném místě, na svahu v horách, obklopena krásnou přírodou. Dechberoucí výhledy do okolí a na moře. Centrum Agios Nikitas cca 1,2 km od Villa Daphne. Cesta je velmi svažitá. Město Lefkada je cca 13 km. Městečko Nidri je cca 27 km. Horská vesnička Exanthia s krásnými restauracemi a panoramatickým výhledem do okolí je cca 12 km. Letiště Preveza je cca 32 km od Villa Daphne.
 
Vybavení:
Soukomá vila Villa Daphne až pro 5 osob má zahrádku, terasa s grilem, vlastní bazén, kde jsou lehátka a slunečník zdarma. Plážové osušky ve vile zdarma. Vlastní parkovací místo přímo u vily.
 
Internet:
Wi-Fi v areálu Villa Daphne zdarma.
 
Sport a zábava:
Za poplatek: doporučujeme prozkoumat ostrov po vlastní ose a zapůjčit si automobil (navštívit nejkrásnější pláže ostrova. Porto Katsiki, Egremni, Milos a další), popř. si v Nidri zapůjčit motorový člun a prozkoumat přilehlé ostrovy (není nutná licence).
 
Pláž:
Pláž Agios Nikitas je cca 1,5 km od Villa Daphne. Cesta je svažitá, vede z hor až přes centrum Agios Nikitas. Vstup do moře je pozvolný s drobnými kamínky. V okolí pláže jsou taverny, bary a obchůdky.
 
Ubytování:
Soukromá Villa Daphne má dva pokoje oddělené v přízemí (1 má manželkou postel a 1 oddělená lůžka) - 1 koupelna se sprchou nebo wanou, WC, plně vybavená kuchyňka s ledničkou, mrazákem, sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, obývací a jídelní prostor s krbem a přímým vstupem na venkovní terasu s posezením.
 
Stravování:
Bez stravování (vlastní lze snadno zajistit díky plně vybavené kuchyňce)

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Villa Daphne

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám