Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Villa Anthea Rossa studia a apartmány

Villa Anthea Rossa je velká soukromá vila situovaná na řeckém ostrově Lefkada. Vila nabízí ubytování až pro 8 osob. Oblázková pláž leží přibližně 1,5 km od vily. Vila se nachází ve svahu a nabízí tak krásné výhledy na pobřeží a okolní přírodu. Součástí vily je bazén, terasa s grilem, zahrádka, plně

Popis hotelu ?

www.lefkadacollectionvillas.com

Villa Anthea Rossa je velká soukromá vila situovaná na řeckém ostrově Lefkada. Vila nabízí ubytování až pro 8 osob. Oblázková pláž leží přibližně 1,5 km od vily. Vila se nachází ve svahu a nabízí tak krásné výhledy na pobřeží a okolní přírodu. Součástí vily je bazén, terasa s grilem, zahrádka, plně vybavená kuchyňka.
 
Poloha:
Villa Anthea Rossa se nachází přibližně 6 km od města Lefkada. Město Nidri je vzdáleno cca 13 km a vodopády Nidri (Dimasari Waterfalls) cca 15 km. Letiště Preveza je od ubytování vzdáleno přibližně 26 km.
 
Vybavení:
Soukromá Villa Anthea Rossa nabízí ubytování až pro 8 osob. Vstup do vily vede přes zahrádku a je společný i pro sousední vilu Pergola. Dále má vlastní zázemí, zahrádku, terasu s grilem, soukromý bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou ve vile k dispozici zdarma. Vlastní parkovací místo je přímo u vily.
 
Internet:
Wi-Fi připojení k internetu je v areálu vily dostupné zdarma.
 
Zábava:
Za poplatek: doporučujeme prozkoumat ostrov po vlastní ose a zapůjčit si automobil (navštívit nejkrásnější pláže ostrova - Porto Katsiki, Egremni, Milos a další), popř. si v Nidri zapůjčit motorový člun a prozkoumat přilehlé ostrovy (není nutná licence).
 
Pláž:
Oblázková pláž Lygia Beach se nachází cca 1,5 km od vily. Cesta je svažitá, vede z vily k pobřeží přírodní cestou. Další krásné pláže v okolí hotelu (např. Paralia Episkopos vzdálena cca 2 km, Porto Katsiki cca 45 km, Vasiliki cca 33 km).
 
Ubytování:
Velmi komfortní a prostorná Villa Anthea Rossa o rozloze cca 110 m2 sestává z přízemí a 1. patra. Součástí jsou 3 ložnice oddělené dvěřmi (1 v přízemí, 2 v 1. patře), při naplnění kapacity 8 osob využívá 7. a 8. osoba pohovku v obývacím pokoji, dále obývací pokoj (SAT-TV) a jídelní prostor v přízemí, 3 koupelny (1 z koupelen má vířivou vanu), WC, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyňka s ledničkou, mrazákem, sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.
 
Stravování:
Villa Anthea Rossa nezajišťuje stravování.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Villa Anthea Rossa

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám