Grecotel Creta Palace hotel

Nádherný luxusní hotelový komplex Grecotel Creta Palace se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů. Hosté mají k dispozici hlavní restauraci, 3 a la carte restaurace, plážový bar, lobby bar, stylový bar a restauraci na střeše hotelu, internetový koutek a Wi-Fi připojení za poplatek, TV ...

6 789 zájezdů 814 last minute od 14 303 Kč

Popis hotelu ?

www.grecotel.gr

Nádherný luxusní hotelový komplex Grecotel Creta Palace se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů. Hosté mají k dispozici hlavní restauraci, 3 a la carte restaurace, plážový bar, lobby bar, stylový bar a restauraci na střeše hotelu, internetový koutek a Wi-Fi připojení za poplatek, TV místnost, butiky, kadeřnictví a zlatnictví. Na sportovní vyžití slouží venkovní bazén se skluzavkami, bazén se slanou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén, posilovna, volejbalové hřiště, tenisové kurty, golfová akademie, sportovní centrum na pláži a wellness centrum. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou u bazénů a na pláži k dispozici zdarma. Během dne se o zábavu dětí a dospělých stará mezinárodní animační tým, pro děti je k dispozici miniklub Grecoland s bohatým animačním programem během celého dne. Hotel Grecotel Creta Palace na vysoké úrovni, splní očekávání i nejnáročnejším klientům.
Poloha
Kompletně zrekonstruovaný luxusní hotel Grecotel Creta Palace z řetězce Grecotel byl vybudován v moderním stylu s využitím tradičních řeckých stavebních materiálů, skládá se z hlavní budovy a třech částí s bungalovy. Grecotel Creta Palace je obklopený krásnou udržovanou zahradou a nachází se asi 4 kilometry od centra města Rethymno na severozápadě Kréty. Široká písečná pláž, místy s oblázky u vstupu do vody, je dlouhá 300 metrů.
Vybavení
Velký bazén s mořskou vodou a sladkovodní bazén, dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i na pláži bez poplatku. K hotelu Grecotel Creta Palace patří kromě hlavní restaurace Labyrinth, la carte restaurace s nabídkou mořských plodů Barbarossa, asijská restaurace, tradiční řecká kavárna, pool bar, hlavní bar a bar na pláži. V hotelu je krytý sladkovodní bazén, herna, kulečník, obchod se suvenýry, zlatnictví, kadeřnictví a minimarket. Wifi připojení ve vybraných částech hotelu bezplatně. Sportovně založení hosté mohou využít zdarma venkovní fitness centrum, stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. Bez poplatku jsou i tenisové kurty včetně pronájmu raket a míčků. Lekce tenisového trenéra a golfová akademie jsou za poplatek. Pro relaxaci se nabízí sauna, jacuzzi a masáže. Denní hotelové aktivity zahrnují ranní gymnastiku, aerobik i vodní aerobik a vodní polo, můžete si vyzkoušet také malování na hedvábí a další výtvarné techniky. Večer se pořádají folklórní a taneční show s živou hudbou. Na pláži lze provozovat vodní sporty, nechybí ani škola potápění. Grecotel Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání. Postýlky pro děti do tří let a vysoké židle v jídelně jsou poskytovány zdarma, je tu i malé dětské hřiště. V hlavní sezóně jsou pro juniory ve věku 13-17 let zajišťovány programy v rámci GrecoTeens. Hotel má bezbariérové přístupy a rampy. Pro nejmenší děti od 0 do 3 let je v rámci Greco Baby k dispozici velké množství dětského vybavení. Greco KidShop v hotelu nabízí možnost zakoupení dětského jídla, kosmetiky, oblečení, hraček a plen.
Internet:
internetová místnost, Wifi připojení ve vybraných částech hotelu bezplatně
Sport a zábava:
Pro hosty jsou k dispozici tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, sauna, masáže či kulečník. Na pláži lze provozovat vodní sporty, například windsurfing, šlapadla, potápění.
Wellness
Elixir Beauty Spa vybudované přímo u moře má bohatou nabídku služeb včetně péče o tělo i obličej. Můžete si dopřát různé druhy masáží, kaviárové terapie, kosmetickou péči i pedikúru a manikúru. Autentické Ayurveda centrum nabízí své služby pod vedením profesionálních indických terapeutů.
Pro děti:
Pro děti ve věku 3 12 let nabízí Grecoland Club pestrý program s odborným dohledem, možnost i hlídání dětí. Pro juniory ve věku 13 17 let je zajišťován program v rámci Clubu 4U. Také animační program je velmi bohatý, zahrnuje aerobik, procházky, tématické večery, grilování na pláži a další zajímavé aktivity.
Pláž:
nádherná písková pláž s pozvolným vstupem do moře, bezplatný plážový servis
Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, mini hifi, telefon, lednička s minibarem za poplatek, elektronický trezor a balkón nebo terasa.
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ VÝHLED DO HOR / NA MOŘE
Interiér 28 m?, hlavní budova, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, max. obsazenost 3 osoby.
BUNGALOV VÝHLED DO ZAHRADY / S BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE
Interiér 33 m?, v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, elektronický trezor, max. obsazenost 3 osoby.
RODINNÝ BUNGALOV S VÝHLEDEM DO ZAHRADY
Interiér 45 m?, v zahradě, ložnice s obývací částí se dvěma pohovkami oddělenou posuvnými dveřmi, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, elektronický trezor, koupelna s vanou a sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, max. obsazenost 4 osoby.
JUNIOR BUNGALOV SUITA S VÝHLEDEM NA MOŘE
Interiér 35 m?, v zahradě u pláže, ložnice s obývací částí a pohovkou, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor,max.obsazenost 3 osoby.
RODINNÝ BUNGALOV SUPERIOR VÝHLED DO ZAHRADY
Interiér 45 - 50 m?, v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou, druhá ložnice má dvě postele nebo pohovky, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, max.obsazenost 4 osoby.
RODINNÝ BUNGALOV DELUXE S VÝHLEDEM DO ZAHRADY
Interiér 53 - 60 m?, v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou a oddělená dětská ložnice s vlastní koupelnou s WC, koupelna s vanou/sprchovým koutem a WC, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, balkón nebo terasa. Bungalovy jsou situované v přízemí nebo v prvním patře. Max. obsazenost 5 osob.
Stravování
Polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení obědů formou bufetu. Snídaně včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů, pozdní snídaně do 10.30 hodin pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů včetně speciálních diet zelenina pro zásobování hotelu je dodávaná z místních biofarem, jejichž produkce podléhá pečlivým kontrolám kvality.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
19. 05. - 22. 05. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha polopenze
29 426 Kč 17 950 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
19. 05. - 22. 05. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha polopenze
22 527 Kč 17 039 Kč -24% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
19. 05. - 29. 05. 2022 Last minute 11 dní letecky Praha polopenze
62 098 Kč 37 880 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
19. 05. - 29. 05. 2022 Last minute 11 dní letecky Praha polopenze
51 727 Kč 35 973 Kč -30% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
21. 05. - 28. 05. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
48 098 Kč 29 340 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
21. 05. - 28. 05. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
40 427 Kč 27 860 Kč -31% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
21. 05. - 04. 06. 2022 Last minute 15 dní letecky Praha polopenze
85 245 Kč 52 000 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
21. 05. - 04. 06. 2022 Last minute 15 dní letecky Praha polopenze
73 689 Kč 49 387 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
22. 05. - 29. 05. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
48 098 Kč 29 340 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
22. 05. - 29. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
49 061 Kč 46 090 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek, polopenze
Pokoj: FAM - Family pokoj s možností 2 přistýlek
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 29. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
38 429 Kč 36 091 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: BNGL+2 LV - Bungalov pokoj s možností 2 přistýlek (výhled do okolí)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 29. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
39 166 Kč 36 784 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: DBL+1 SV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled na moře)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 29. 05. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha polopenze
36 852 Kč 27 860 Kč -24% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
22. 05. - 01. 06. 2022 11 dní letecky Praha polopenze
50 955 Kč 47 872 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: DBL+1 SV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled na moře)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 01. 06. 2022 11 dní letecky Praha polopenze
50 008 Kč 46 981 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: BNGL+2 LV - Bungalov pokoj s možností 2 přistýlek (výhled do okolí)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 01. 06. 2022 11 dní letecky Praha polopenze
65 061 Kč 61 138 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek, polopenze
Pokoj: FAM - Family pokoj s možností 2 přistýlek
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 05. 06. 2022 Last minute 15 dní letecky Praha polopenze
86 737 Kč 52 910 Kč -39% Detaily

Seniorská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea .. Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění B.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj sea view
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
polopenze formou bufetu v hlavní restauraci Labyrinth, možnost dokoupení all inclusive formou Comfort Pack

Program all inclusive zahrnuje:
COMFORT PACK
Servírovaná snídaně dle výběru studených i teplých jídel ve dvou cyklech v čase od 07.30 do 09.00 a od 09:30 do 11.00 hodin po předchozí rezervaci. Rodinná nabídka snídaní na stole, speciální nabídky, košík s pečivem a croissanty, možnost pokrmů z lávového grilu.
Obědy jsou zajištěny formou výběru v hotelových restauracích, nelze poskytovat formou bufetu - na výběr sendviče, pizza, souvlaki, burgery, saláty.

Servírované večeře s výběrem teplých i studených předkrmů a jídel, dezertů zmrzliny a čerstvého ovoce ve dvou cyklech od 19.00 do 20.30 a od 21.00 do 22.30 hodin po předchozí rezervaci, včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, 7 tematických večerů

Na pláži a u bazénů během dne pizza, zmrzliny, studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly, servírováno na pláži a u bazénu s neomezenou konzumací všech drinků od 10.00 do 18.00 hodin, studené občerstvení od 11.00 do 17.00 hodin, u lehátek není poskytován servis

Neomezená konzumace nápojů v lobby baru od 18.00 do 01.00 hodin, malé svačiny od 18.00 do 19.00 a od 22.30 do 00.00 hodin
Informace ke stravování

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
asistenci delegáta,
u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění - bližší informace na vyžádání,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
22. 05. - 05. 06. 2022 15 dní letecky Praha polopenze
70 324 Kč 66 088 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: BNGL+2 LV - Bungalov pokoj s možností 2 přistýlek (výhled do okolí)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 05. 06. 2022 15 dní letecky Praha polopenze
71 797 Kč 67 474 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: DBL+1 SV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled na moře)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 05. 06. 2022 15 dní letecky Praha polopenze
93 903 Kč 88 264 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek, polopenze
Pokoj: FAM - Family pokoj s možností 2 přistýlek
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
22. 05. - 05. 06. 2022 Last minute 15 dní letecky Praha polopenze
67 252 Kč 50 251 Kč -25% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View Celý popisek
Cena zahrnuje: letenku tam a zpět v ekonomické třídě.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba v pokoji Sea View
Cena zahrnuje:
letenku tam a zpět v ekonomické třídě, letištní a bezpečnostní taxy, palivové příplatky, přepravu zavazadel (povolená hmotnost dle výběru letecké společnosti), ubytování a stravování na uvedený počet nocí, česky nebo slovensky hovořící reprezentant cestovní kanceláře na telefonu, asistence anglicky hovořícího místního partnera nebo zástupce resortu, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění, trvalé následky, asistenční služby, pojištění zavazadel, pojištění storna) - lze sjednat v cestovní kanceláři, speciální připojištění na rizikové sporty apod - lze sjednat v cestovní kanceláři, privátní transfery osobním vozem z letiště do hotelového resortu a zpět, fakultativní výlety - lze objednat na místě, příplatek za seating - lze objednat v cestovní kanceláři, využití salonku na letištích - lze objednat v cestovní kanceláři, nadváha zavazadel - lze objednat v cestovní kanceláři.

Zájezdy do Řecka jsou operovány na pravidelných i charterových linkách. Délku pobytu můžeme jakkoliv upravit dle Vašeho přání. Stejně tak na Vaše přání můžeme změnit odletové místo či leteckou společnost.
Celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v okamžiku rezervace. Ceny jsou kalkulovány pro letenky v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě. V průběhu vytváření rezervace může dojít k navýšení, ale i k snížení konečné ceny.
Na Vaše přání Vám zajistíme standardní i nadstandardní seating.
Ve vašem resortu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů a služeb. S kompletní a podrobnou nabídkou se můžete seznámit ihned po příjezdu. Na Vaše přání, můžeme zaslat orientační informace a ceny.
23. 05. - 30. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
49 061 Kč 46 090 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, FAM room s možností 2 přistýlek, polopenze
Pokoj: FAM - Family pokoj s možností 2 přistýlek
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
23. 05. - 30. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
38 429 Kč 36 091 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: BNGL+2 LV - Bungalov pokoj s možností 2 přistýlek (výhled do okolí)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
23. 05. - 30. 05. 2022 8 dní letecky Praha polopenze
39 166 Kč 36 784 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, DBL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: DBL+1 SV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled na moře)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
23. 05. - 06. 06. 2022 15 dní letecky Praha polopenze
71 587 Kč 67 276 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, BGL room s možností přistýlky, polopenze
Pokoj: BNGL+2 LV - Bungalov pokoj s možností 2 přistýlek (výhled do okolí)
Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy, zákonné pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák

Další používané názvy

 • Creta Palace
 • Creta Palace De Luxe
 • Creta Palace Hotel
 • Creta Palace Luxury Resort
 • Grecotel Creta Palace
 • Grecotel Creta Palace Hotel
 • Grecotel Creta Palace Luxury Resort
 • Grecotel Creta Palace 5

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko