Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Aphea Village hotel a apartmány

Aphea Village se nachází pouhých 400 m od písečno-oblázkové pláže. Aphea Village má pro své klienty Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, venkovní bazén se sladkou vodou. Místo je také skvělým výchozím bodem pro pořádání výletů zejména do západní části Kréty.   Poloha: Aphea Village se

Popis hotelu ?

aphea-village.hotelbrain.com

Aphea Village se nachází pouhých 400 m od písečno-oblázkové pláže. Aphea Village má pro své klienty Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, venkovní bazén se sladkou vodou. Místo je také skvělým výchozím bodem pro pořádání výletů zejména do západní části Kréty.
 
Poloha:
Aphea Village se nachází v klidné části letoviska Kolymbari, 23 km od města Chania a 42 km od letiště. Menší a příjemný aparthotel Aphea Village s rodinnou atmosférou ležící v turistickém letovisku Kolymbari, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Je obklopen zelení a je vhodný pro strávení klidnější dovolené. 
 
Vybavení:
Aphea Village, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2021, má 30 pokojů. K vybavení hotelu patří recepce (přihlášení je možné od 15:00 hodin, odhlášení do 11:00 hodin), lobby, výtah, klimatizace a parkoviště (zdarma). Wifi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. K venkovnímu vybavení tradičně zařízeného hotelu patří bazén se sladkou vodou (s otevírací dobou od května do října), lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma a billiard.
 
Internet:
Wifi připojení ve veřejných prostorech zdarma.
 
Sportovní nabídka:
Kulečník. Ve vzdálenosti cca 700 m jsou nabízeny vodní sporty (částečně od místních poskytovatelů). Půjčovna kol.
 
Pláž:
Písečno-oblázková pláž je vzdálena 400 m od hotelu Aphea Village. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.
 
Ubytování:
Apartmány v hotelu Aphea Village jsou s jednou ložnicí (až pro 4 osoby) nebo dvěma ložnicemi (až pro 5 osob) - klimatizace, koupelna, WC, TV/SAT, kuchyňský kout, lednička, telefon, bezpečnostní schránka za poplatek a balkón nebo terasa.
1 ložnice Apartment (Nevratný): pokoje jsou vybavené dvěma samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou (velikost: cca 40 m2).
1 ložnice Apartment (Výhled do vnitrozemí): pokoje jsou vybavené dvěma samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou (velikost: cca 40 m2).
1 ložnice Apartment (Výhled na moře): pokoje jsou vybavené dvěma samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.
1 ložnice Apartment (Výhled na moře, Nevratný): pokoje jsou vybavené dvěma samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou (velikost: cca 40 m2).
2 ložnice Apartment (Výhled na moře): pokoje jsou vybavené dvěma samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou (velikost: cca 40 m2).
2 ložnice Apartment (Výhled na moře, Nevratný): pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, kachličkami, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a TV s plochou obrazovkou a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.
 
Stravování:
Bez stravy nebo se snídaní.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Aphea Village

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám