Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Kefalonia - informace

Hledáte zájezd na Kefalonii? Tento řecký ostrov v Jónském moři je známý svými malebnými plážemi, krásnou přírodou a historickými památkami. Kefalonia je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit relaxaci u moře s poznáváním kulturního dědictví. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, navštívit antické a středověké památky, a procházet se malebnými vesnicemi s tradiční... Celý popis

Hledáte zájezd na Kefalonii? Tento řecký ostrov v Jónském moři je známý svými malebnými plážemi, krásnou přírodou a historickými památkami. Kefalonia je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit relaxaci u moře s poznáváním kulturního dědictví. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, navštívit antické a středověké památky, a procházet se malebnými vesnicemi s tradiční architekturou. Tato destinace je známá také pro své vyhlídky na moře a nádhernou přírodu, což ji činí ideálním místem pro dovolenou plnou krás a zážitků.

Kefalonia je nádherný řecký ostrov nacházející se v Jónském moři. Tento ostrov je známý svou překrásnou přírodou, krásnými plážemi a pohostinnými obyvateli. Kefalonia je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, moře a přírodní krásy.

Hlavním městem Kefalonie je Argostoli, které se nachází na jihozápadním pobřeží. Město je plné kaváren, taveren a obchodů, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a nakupovat suvenýry. Argostoli má také krásný přístav a promenádu, kde můžete procházet večer a obdivovat západ slunce.

Ostrov Kefalonia je známý svými nádhernými plážemi. Mezi nejznámější patří Myrtos Beach, která je obklopena vysokými útesy a má krystalově čistou vodu. Pláž Petani je známá svými žulovými útesy a klidnou atmosférou. Pláže na Kefalonii jsou ideální pro koupání a relaxaci.

Kefalonia nabízí také několik historických památek, včetně hradu Agios Georgios, který nabízí skvělé výhledy na moře. Klášter Agios Gerasimos je další významnou památkou na ostrově a je známý jako místo poutního kultu.

Pro milovníky přírody nabízí Kefalonia vynikající možnosti pro pěší turistiku a průzkum. Můžete se vydat na túry do hor a objevovat krásné výhledy a divokou krajinu. Návštěva jaskyně Drogarati a jezera Melissani je také nezapomenutelný zážitek.

Celkově je Kefalonia rájem pro dovolenou na krásném řeckém ostrově. Je to místo, kde můžete prozkoumat nádhernou přírodu, užívat si slunce na plážích a ochutnat tradiční řeckou kuchyni. Ostrov je bohatý na historii a kulturu a nabízí nádherné scenérie, které si jistě zamilujete.

Mapa Kefalonia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám