Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Forstauerwirt Hotel hotel

Hotel Forstauerwirt se nachází v rakouském středisku Forstau. Hotel poskytuje výbornou dopravní dostupnost k lyžařským areálům, zastávka ski busu se nachází pouze 10 m od hotelu. Nejbližší lyžařský areál je vzdálen 400 m od hotelu Forstauerwirt. Ski areál Reiteralm, který patří k velkému lyžařskému

Pěšky na sjezdovku

Popis hotelu ?

www.forstauerwirt.at

Hotel Forstauerwirt se nachází v rakouském středisku Forstau. Hotel poskytuje výbornou dopravní dostupnost k lyžařským areálům, zastávka ski busu se nachází pouze 10 m od hotelu. Nejbližší lyžařský areál je vzdálen 400 m od hotelu Forstauerwirt. Ski areál Reiteralm, který patří k velkému lyžařskému středisku Schladming-Dachstein, se nachází jen 4 km daleko.
 
Poloha:
Hotel Forstauerwirt se nachází přímo v centru města Forstau v Rakousku. Zastávka ski busu je jen 10 m od hotelu (zastávka Bushalstelle Forstau Ort). Malý lyžařský areál Fageralm se nachází jen 400 m od hotelu. Ski areál Reiteralm, který je součástí nejznámějšího lyžařského střediska Schladming-Dachstein se nachází jen 4km od hotelu.
 
Vybavení:
Hotel Forstauerwirt je vybaven recepcí, lobby, salónkem, místností na ukládání lyžařských bot i s vysoušením, restaurací, barem, terasou a zahradou.
 
Sportovní nabídka:
V okolí hotelu se nachází lyžařská střediska. Malý lyžařský areál Fageralm leží jen 400 m od hotelu. Ski areál Reiteralm, který je součástí nejznámějšího lyžařského střediska Schladming-Dachstein se nachází jen 4km od hotelu.
 
Pro děti:
Součástí hotelu Forstauerwirt je dětská hernička.
 
Ubytování:
Hotel nabízí ubytování v nově zrekontsruovaných dvoulůžkových pokojích Komfort: velikost cca 20 m2, koupelna s vanou nebo sprchou a toaletou, obývací část s manželskou postelí, TV, telefon, vysoušeč vlasů.
 
Stravování:
Hotel Forstauerwirt nabízí stravu formou polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou 4-chodového menu (polévka, výběr ze dvou hlavních jídel, salát, dezert). Dvakrát v týdnu tématické večery. Na vyžádání možné zajistit alternativní stravu.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Forstauerwirt
  • Hotel Forstauerwirt

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám