Taurská cyklostezka hotel
Zájezd je určen všem milovníkům pohodové cyklistiky a krásné přírody. Etapy s maximálním převýšením do 400 m, všechny etapy mají kratší varianty. Během zájezdu projedete na kole nejzajímavější oblasti Rakouska. Navštívíte Krimml a jeho věhlasné vodopády, projedete kolem Zellerského jezera, na dosah ...
2 zájezdy od 7 990 Kč
Popis hotelu ?
Zájezd je určen všem milovníkům pohodové cyklistiky a krásné přírody. Etapy s maximálním převýšením do 400 m, všechny etapy mají kratší varianty. Během zájezdu projedete na kole nejzajímavější oblasti Rakouska. Navštívíte Krimml a jeho věhlasné vodopády, projedete kolem Zellerského jezera, na dosah budete mít ledovcovou oblast na Kitzsteinhornu. Projedete se cyklostezkou podél řeky Saalach. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi na všech typech kol.
Program:
1. den:
V časných ranních (nočních) hodinách odjezd do Rakouska k městečku Hochfilzen, dále sjezd z Griessenpass (1000 m n.m.) do městečka Saalfelden a pak přes pastviny a nádherné vesničky do Maishofenu, kde bude i nocleh. (Délka etapy 35 km, stoupání 100 m, sjezd 350 m).
2. den:
Prohlídka Krimmelských vodopádů, dále na kolech Krimml, Mittersill, Uttendorf, Piesendorf, Zell am See. Nocleh v Maishofenu. (Délka etapy cca 70 km, stoupání 150 m, sjezd 400 m).
Možnost zajímavé alternativy: Ráno odjezd do Krimmlu, kde nás vyveze místní taxi do malebného horského údolí Krimmler Achental, kde strávíme na kolech většinu času. Dojedeme na konec údolí pod ledovec a poté se vydáme podél říčky Krimmler Ache zpět a projedeme celé údolí až ke Krimmelským vodopádům. Odjezd zpět na penzion. (Délka etapy cca 25 km, stoupání 250 m, sjezd 850 m).
3. den:
Okružní etapa kolem Zellerského jezera. Trasa povede od penzionu přes Zell am See do Kaprunu a poté zpět přes Bruck po druhé straně jezera. Možnost návštěvy soutěsky Sigmund-Thun-Klamm za Kaprunem. (Délka etapy cca 35 km, stoupání 250 m, sjezd 250 m).
4. den:
Vydáme se údolím Saalachtal z Maishofenu přes Maria Alm, Saalfelden, Marzon, Weissbach, St. Martin, Lofer. Na trase bude možné navštívit soutěsku Seisenbergklamm nebo jeskyni Lamprechtshöhle. Naložení kol, odjezd do ČR v odpoledních hodinách. Návrat v pozdních večerních hodinách. (Délka etapy 45 km, stoupání 100 m, sjezd 250 m).
Poloha na mapě ?
Přehled termínů
Termín | Počet dní | Doprava | Strava | zobrazit popisky |
---|---|---|---|---|
30. 05. - 02. 06. 2024 | 4 dny | autobusem | polopenze |
8 322 Kč 7 990 Kč
-4%
Detaily
|
Poznávací
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj standard (WC a sprch..
Celý popisek
Stravování:
Snídaně kontinentální, servírované večeře..
Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj standard (WC a sprcha na chodbě) - Cena za zájezd
1. den: V časných ranních (nočních) hodinách odjezd do Rakouska k městečku Hochfilzen, dále sjezd z Griessenpass (1000 m n.m.) do městečka Saalfelden a pak přes pastviny a nádherné vesničky do Maishofenu, kde bude i nocleh. (Délka etapy 35 km, stoupání 100 m, sjezd 350 m). 2. den: Prohlídka Krimmelských vodopádů, dále na kolech Krimml, Mittersill, Uttendorf, Piesendorf, Zell am See. Nocleh v Maishofenu. (Délka etapy cca 70 km, stoupání 150 m, sjezd 400 m). Možnost zajímavé alternativy: Ráno odjezd do Krimmlu, kde nás vyveze místní taxi do malebného horského údolí Krimmler Achental, kde strávíme na kolech většinu času. Dojedeme na konec údolí pod ledovec a poté se vydáme podél říčky Krimmler Ache zpět a projedeme celé údolí až ke Krimmelským vodopádům. Odjezd zpět na penzion. (Délka etapy cca 25 km, stoupání 250 m, sjezd 850 m). 3. den: Okružní etapa kolem Zellerského jezera. Trasa povede od penzionu přes Zell am See do Kaprunu a poté zpět přes Bruck po druhé straně jezera. Možnost návštěvy soutěsky Sigmund-Thun-Klamm za Kaprunem. (Délka etapy cca 35 km, stoupání 250 m, sjezd 250 m). 4. den: Vydáme se údolím Saalachtal z Maishofenu přes Maria Alm, Saalfelden, Marzon, Weissbach, St. Martin, Lofer. Na trase bude možné navštívit soutěsku Seisenbergklamm nebo jeskyni Lamprechtshöhle. Naložení kol, odjezd do ČR v odpoledních hodinách. Návrat v pozdních večerních hodinách. (Délka etapy 45 km, stoupání 100 m, sjezd 250 m).
Stravování:
Snídaně kontinentální, servírované večeře (polévka, zeleninový bufet, hlavní jídlo, dezert). Vegetariánská, veganská a bezlepková strava je možná při nahlášení předem. Doprava: Doprava klimatizovaným mikrobusem. Cena zahrnuje: 3x ubytování v penzionu s polopenzí, dopravu klimatizovaným mikrobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje: Orientační ceny vstupů (platba na místě): Krimmelské vodopády 5 EUR, výjezd na Krimmler Achental 16 EUR, soutěska Seisenbergkalmm 6,50 EUR, jeskyně Lamprechtshöhle 7 EUR. Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč - tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. - tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč. Odjezd z: Praha |
||||
15. 08. - 18. 08. 2024 | 4 dny | autobusem | polopenze |
8 322 Kč 7 990 Kč
-4%
Detaily
|
Poznávací
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj standard (WC a sprch..
Celý popisek
Stravování:
Snídaně kontinentální, servírované večeře..
Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj standard (WC a sprcha na chodbě) - Cena za zájezd
1. den: V časných ranních (nočních) hodinách odjezd do Rakouska k městečku Hochfilzen, dále sjezd z Griessenpass (1000 m n.m.) do městečka Saalfelden a pak přes pastviny a nádherné vesničky do Maishofenu, kde bude i nocleh. (Délka etapy 35 km, stoupání 100 m, sjezd 350 m). 2. den: Prohlídka Krimmelských vodopádů, dále na kolech Krimml, Mittersill, Uttendorf, Piesendorf, Zell am See. Nocleh v Maishofenu. (Délka etapy cca 70 km, stoupání 150 m, sjezd 400 m). Možnost zajímavé alternativy: Ráno odjezd do Krimmlu, kde nás vyveze místní taxi do malebného horského údolí Krimmler Achental, kde strávíme na kolech většinu času. Dojedeme na konec údolí pod ledovec a poté se vydáme podél říčky Krimmler Ache zpět a projedeme celé údolí až ke Krimmelským vodopádům. Odjezd zpět na penzion. (Délka etapy cca 25 km, stoupání 250 m, sjezd 850 m). 3. den: Okružní etapa kolem Zellerského jezera. Trasa povede od penzionu přes Zell am See do Kaprunu a poté zpět přes Bruck po druhé straně jezera. Možnost návštěvy soutěsky Sigmund-Thun-Klamm za Kaprunem. (Délka etapy cca 35 km, stoupání 250 m, sjezd 250 m). 4. den: Vydáme se údolím Saalachtal z Maishofenu přes Maria Alm, Saalfelden, Marzon, Weissbach, St. Martin, Lofer. Na trase bude možné navštívit soutěsku Seisenbergklamm nebo jeskyni Lamprechtshöhle. Naložení kol, odjezd do ČR v odpoledních hodinách. Návrat v pozdních večerních hodinách. (Délka etapy 45 km, stoupání 100 m, sjezd 250 m).
Stravování:
Snídaně kontinentální, servírované večeře (polévka, zeleninový bufet, hlavní jídlo, dezert). Vegetariánská, veganská a bezlepková strava je možná při nahlášení předem. Doprava: Doprava klimatizovaným mikrobusem. Cena zahrnuje: 3x ubytování v penzionu s polopenzí, dopravu klimatizovaným mikrobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje: Orientační ceny vstupů (platba na místě): Krimmelské vodopády 5 EUR, výjezd na Krimmler Achental 16 EUR, soutěska Seisenbergkalmm 6,50 EUR, jeskyně Lamprechtshöhle 7 EUR. Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč - tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. - tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč. Odjezd z: Praha |
Další používané názvy
- Taurská cyklostezka