Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Nezapomenutelný Lisabon hotel

Poloha: LisabonLisabon, živé, moderní a bezpečné město. Historická část s úzkými uličkami a starými domy zdobenými kachlovými fasádami, bohaté na románskou, gotickou, maurskou, barokní, moderní a post-moderní architekturu. Tramvaj č. 28 vás proveze historickou částí města. Výběr z jídel je

Popis hotelu ?

Lisabon, kopcovité a malebné hlavní město Portugalska, je jedním z turisticky nejoblíbenějších měst na světě. Křivolaké uličky, výhled na oceán a tekoucí víno mě lákají na každém kroku. Lisabon (portugalsky Lisboa), který se nachází na jihu západního pobřeží země, se může pochlubit neuvěřitelnou směsicí muzeí, historických budov, eklektické hudby, divokého nočního života, okouzlujících náměstí a pohodových kaváren, kde můžete pozorovat okolní svět. V posledních letech se Lisabon stal mnohem populárnějším díky levným životním nákladům a krásnému celoročnímu počasí. I když už není takovým skrytým klenotem jako dříve, nemyslete si, že by ztratil své kouzlo - zejména pokud jej navštívíte v období mimo sezónu, kdy je stále skvělé počasí a davy lidí prořídly.

Alfama, historická část Lisabonu, je plná úzkých, křivolakých uliček lemovaných obchody, kavárnami a restauracemi. Název, který znamená "horké prameny", pochází od Maurů, kteří si toto místo podmanili v 8. století. Věž Belem byla postavená v roce 1515, sloužila v době největší portugalské moci v době objevů jako pevnost i maják. Věž se nachází na severním břehu řeky Tagus, měří 30 metrů a má 4 patra. Od roku 1983 je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a je přístupná pro prohlídky s vlastním průvodcem, při nichž se můžete procházet chodbami, nahlížet do různých průzorů a navštívit jámu, kde byli vězni drženi. Lisabon nabízí botanickou zahradou Jardim Botanico, která je opravdu obrovská. Tato botanická zahrada o rozloze 10 akrů je útočištěm před ruchem města. Byla dokončena v roce 1873 a je domovem přibližně 18 000 druhů rostlin, včetně rostlin z Nového Zélandu, Číny, Austrálie, Japonska, Jižní Ameriky a dalších. Je to jedna z nejlepších zelených ploch v Lisabonu, která je ideální pro odpočinek. V Lisabonu se nachází několik pláží, které jsou jako stvořené k tomu, abyste si užili krásné letní počasí ve městě. Mezi nejlepší pláže patří Guincho (nejlepší koupání a dobré vlny pro surfování), Meco (klidná atmosféra), Tamariz (snadno dostupná z centra města; vhodná pro děti) a Morena (má zábavnou atmosféru). V létě se tam ale určitě vydejte brzy, protože pláže jsou rychle obsazené! Můžete také prozkoumat hrad svatého Jiří. Hrad svatého Jiří (São Jorge) je mohutný středověký hrad s výhledem na Lisabon. Opevnění na kopci pochází již z 1. století před naším letopočtem, i když současný hrad pochází ze středověku. Byl poškozen při různých zemětřeseních a po staletí víceméně opuštěn až do 30. let 20. století, kdy byl konečně obnoven a renovován. Dnes si můžete prohlédnout hrad a věže (je z nich krásný výhled na město) a navštívit malé archeologické muzeum uvnitř. K dispozici je také malá zahrada, kde si můžete odpočinout, a restaurace. 

Součástí tohoto zájezdu je ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu v centru města, odkud máte řadu památek na dosah ruky.
 
Vybavení:
Hotel disponuje recepcí s lobby, restaurací a barem, úschovnou zavazadel a v neposlední řadě také zkušeným a přátelským personálem.
 
Internet:
Připojení k síti Wi-Fi je k dispozici ve vybraných prostorách hotelu.
 
Ubytování:
Pokoje jsou klimatizované pokoje vybavené TV/SAT, telefonem a minibarem. Standardem je také šatní skříň a bezpečnostní schránka. Ve vlastní koupelně se sprchou nebo vanou najdete toaletní potřeby a fén. 
 
Stravování:
Samozřejmostí je každodenní snídaně formou bohatého bufetu.
 
Rádi Vám ale vytvoříme zájezd do Istanbulu šitý na míru Vašim představám, požadavkům a snům. Ať už chcete do luxusního hotelu, vařit ve vlastní kuchyňce v apartmá, či u vás není ubytování prioritou, ale chcete perfektně připravený nabitý program, který Vás provede celým městem, tak nás neváhejte kontaktovat

 

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Lisabon

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám